Skocz do zawartości

Zablokowane Muzyka do gry


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

wiec mi tak jak i innym potrzebny ktoś kto by mi zrobił muze do gry tak z 5 krótkich lopujących się utworów

 

nie mam nic do zaoferowania oprócz tych credisów które wiem że nie zachęcają za bardzo do poświęcania cennych godzin dla jakiejś gierki za byle creditsy no ale nie mogę nic więcej zaoferować

 

ważna rzecz muzyka musi być w 100% wasza chodzi oto by była zrobiona też w programach do których macie wykupiona licencje lub są w 100% darmowe

 

w każdym razie co do muzyki to tak

jakaś lajtowa do menu

coś nawiązujące do:

plaży

przestworzy

fabryki

i jaskini

a i by nic psychodelicznego , bardziej łagodne bo gra jest przeznaczona dla graczy tak około 6+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważna rzecz muzyka musi być w 100% wasza chodzi oto by była zrobiona też w programach do których macie wykupiona licencje lub są w 100% darmowe
Wykup sobie licencję na głupotę.

 

Brawo, wygrałeś pierwszego warna w mojej karierze moderatorskiej. Życzę miłego dnia.

 

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykup sobie licencję na głupotę.

A tobie co czy ja cię obrażam nie wiem czy wiesz ale za niektóre programy trzeba zapłacić i ich używanie samo w sobie jest nielegalne bez klucza innymi słowy licencji (zezwolenia) na jego użytkowanie

 

 

a głupi to ty możne jesteś nie wnikam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz w tym temacie najmniej do powiedzenia >o Tak czy inaczej rozwala mnie paintowa gra, która wymaga full patented soundtracka z licencją i pewnie jeszcze zezwoleniem na wykorzystywanie w celach komercyjnych XD

Paintowe gry to może ty robisz nie wiem twoja sprawa Odezwał się twórca gier jak nawet nie widział gry do której to potrzebuje a licencja na gm głupie pytanie skoro mi zależy na legalności to chyba oczywiste co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz w tym temacie najmniej do powiedzenia >o Tak czy inaczej rozwala mnie paintowa gra, która wymaga full patented soundtracka z licencją i pewnie jeszcze zezwoleniem na wykorzystywanie w celach komercyjnych XD

 

Do tej pory nie rozumiem co oznacza paintowa gra. Może Ty mi wytłumaczysz ? A skąd wiesz, że nie np. gimpowa ? Corelowa ? Photoshopowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek prosto od belcika, uwaga na uszy:

http://www.gmclan.org/up993_4_kociopo_.html

nie dajcie sie zwieźć początkowej ciszy przed burzą, kawałek im dalej tym jest straszniejszy.

możesz sobie go pociąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek prosto od belcika, uwaga na uszy:

http://www.gmclan.org/up993_4_kociopo_.html

nie dajcie sie zwieźć początkowej ciszy przed burzą, kawałek im dalej tym jest straszniejszy.

możesz sobie go pociąć :P

Nie to żebym nażerał ale chodziło mi o co łagodniejszego z resztą jak to już jest napisane na początku

a i by nic psychodelicznego ,bardziej łagodne bo gra jest przeznaczona dla graczy tak około 6+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nie odpowiedziałeś. Widziałem już paru takich, którzy ten udawany legalnościowy pedantyzm wykorzystywali jako fasadę.

jaką fasadę chłopie przestani snuć jakieś teorie spisku potrzebuje muzyki do mojej gry nie zrobisz to nie I poco się udzielasz jeny z takimi jazdami to lepiej do jakiegoś specjalisty się udaj

a legalności jak już może wspomniałem potrzebne mi po to bym zamieścił grę na swojej stronie domowej bo gm clan to jedno a strona domowa to co innego poza tym chce gierkę spróbować przepchać gdzieś dalej zadowalany teraz już wiesz po co mi to by gra była w 100% legalna potem nie zamierzam przed kimś świecić oczami że nie wiedziałem bo w prawie termin nie wiedziałem nie istnieje

a gm kosztuje 20 dolarów to nie jest nadzwyczajna suma żeby przeciętnego człowieka nie było na niego stać zamiast papierosów czy piwa wytrzymasz te parę dni i też będzesz miał na legalnego gm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...