Skocz do zawartości

Zagrajy w DOTA :D (Warcraft 3)


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam ludzi do pogrania w DOTA, jest to specjalna mapa do Warcrafta która stała się bardzo popularna, dostaje regularen update'y i jest już "sportem internetowym" w którym można nawet wygrać nagrody pieniężne.

 

Defense of the Ancients (often referred to as DotA) is a custom scenario for Warcraft III: The Frozen Throne, based on the "Aeon of Strife" map for StarCraft. The objective of the scenario is to destroy the opponents' "Ancient". The two teams' ancients are heavily guarded structures at opposing corners of the map. Players use powerful units known as heroes, and are assisted by allied heroes and AI-controlled fighters called "creeps". As in role-playing games, players level up their hero and use gold to buy equipment during the mission.[1]

 

Niestety po polsku nie znalazłem a zaraz gram i nie mam czasu tłumaczyć. W każdym bądź razie zabawa jest przednia :D.

 

Szukam ludzi którzy posiadają Warcrafta 3 z dodatkiem. Skąd go mają? To nie ważne. Grać się da po TCP i tyle xD.

Gram na najnowszym patchu 1.22a. Blizzard od patcha 1.21b wprowadził zmianę która sprawia, ze gra nie prosi już o cd z grą. To dla tych "niepewnych".

 

http://www.dota-allstars.com/

 

Pisać na gg: 7730328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę grał! btw. DotA roxi :P Tylko patcha ściągnę.

 

Mnie osobiście te wszystkie mody denerwują.

DotA to nie mod. To mapka.

Ja mogę zagrać w W3 ale normalnego.

Czyli meele? Też mogę :D

 

Na warcrafta III jest duuuuużo genialnych mapek, paintball, wszelkiego rodzaju survivale z zombiakami czy nawet silent hill.

Święte słowa... Taki DDay Judgement, X Hero Siege, LotR Castle Defence, Footmen albo Dark Invasion. Jednak próby przerobienia W3 na WoWa to same crapy.

 

I gramy przez Hamaka czy BN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko po hamachi z pomocą programiku LANCRAFT. Bo tylko z nim W3 widzi inne gry w Hamakowym Lanie. Bardzo proszę pisać do mnie na gg. Oprócz was mam kilku chętnych od siebie :P.

 

Ja zagram jak mi zadziała pod Wine ;c

 

Moja dziewczyna gra na linuxie oO

BTW: Tak jak mówiłem, najnowszy patch 1.22a wymagany ;). Wszystkich co napiszą do gg wrzucę na specjalna grupę, i jak będą chętni to konferencja i jazda :D.

 

Oczywiście z chęcią zagram nie tylko w DOTA :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja z chęcią zagram w Dotę, ale zwykły war3 czy inne mapy ODPADAJĄ, tylko i wyłącznie Dota. Możesz mnie zapisać na listę, bo ja od czasu gdy jestem w Wawie, to czasem wieczorami pykam właśnie w dotkę. :) Polecam grać na początku na Hamachi, minimum 3 na 3.

 

Ostatnio Tymona nagabuję na Dotę, więc może wypalić, zwłaszcza że od siebie mogę zaoferować jeszcze cały komplet dotowych graczy (tylko że strasznie ciężko by było ze zgraniem wszystkich ludzi). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To se giercujcie w DDay. Dota to klasa sama w sobie, osobna gra na światowych turniejach. Jeżeli chodzi o wara3, to albo się gra w melee albo dotę, reszta mapek to tylko ciekawostki (nie mówię że są złe, bo dużo jest świetnych, ale ja nie chcę już na nie tracić czasu).

 

Zresztą to jest temat o Docie, więc wracajmy do tematu. Proponuję testową ustawkę na dzisiaj wieczór (tak po 19 lub 20), pod hamakiem. Kto za? Totalnych noobow, które nigdy w to nie grały też można zaprosić. Niech się uczą. :) Osobiście powiem, że ze mnie średni gracz, bo ostatnio dużo feeduję z tego względu, że czasu na grę jest mniej niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...