Skocz do zawartości

Serwis Do Hostowania Różnego Typu Gier


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jakiś serwis na którym można tanio wykupić serwer do gry na silniku Eclipse Evolution itp. ? Wiem że do tego mogą służyc serwery dedykowane, ale są piekielnie drogie. Musiałbym znaleźć serwis przystosowany do gry na Eclipse Evolution tak jak shooters.pl jest przystosowane do gry Counter Strike i innych.

 

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tanich serwerów dedykowanych i ot. na co trafiłem:

"Darmowy serwer dedykowany"

 

Na jednym forum był taki temat, ale napisali że na OTS-sie utrzyma 10 osób, mimo to chciałbym to zobaczyć ale ten temat został jakoś edytowany że usunięto chyba z niego link do tego serwera lub tylko temu co ten temat napisal i sie o taki serwer pytał wyslali mu na PM.

 

Jest cos takiego?

 

p.s- na innych forach znajdywalem cos w stylu: "znalazlem darmowy serwer dedykowany, ale był po hiszpańsku i nic nie rozumiałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tanich serwerów dedykowanych i ot. na co trafiłem:

"Darmowy serwer dedykowany"

 

Na jednym forum był taki temat, ale napisali że na OTS-sie utrzyma 10 osób, mimo to chciałbym to zobaczyć ale ten temat został jakoś edytowany że usunięto chyba z niego link do tego serwera lub tylko temu co ten temat napisal i sie o taki serwer pytał wyslali mu na PM.

 

Jest cos takiego?

 

p.s- na innych forach znajdywalem cos w stylu: "znalazlem darmowy serwer dedykowany, ale był po hiszpańsku i nic nie rozumiałem"

 

Przygotowywujesz sie na to że Twoja produkcja bedzie wielka i miała może ze 200 graczy online - otóż dam Ci rade DAJ SE SIANA.

 

Udostępnij binarke/kod źródłowy (jak było z almorą) serwera i jak ludowi sie spodoba - to dopiero wtedy kombinuj skąd tu dedyka z Windows Server zdobyć (bo oczywiście zakładam iż nie bedzie portu serwera gry na linuxa/*bsd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...