Skocz do zawartości

Zablokowane GAMEM


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Pod starym adresem GMS'a wylądowała... moja stronka domowa:

http://gamem.host.sk

 

Nie liczyć na częste aktualizacje. :) Będę tam wrzucał różne rzeczy, w tym zapowiedzi jakichś projektów itp. niekoniecznie związanych z GM'em. No i mam nadzieję, że już niedługo uda mi się tam wpuścić jakieś gierki z hi-score online. Tylko nie oceniać mi tutaj mojego angielskiego <_< . Co sądzicie o grafice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ten CMS na twojej stronie przypomina mi ten z GMC. Jest taki błąd że ten kolor morski wychodzi poza ten prostokąt z zawartością strony. Dlaczego nie ma księgi gości? Czemu nie można newsów komentować? Bardzo ładnie strona zrobiona ze strony graficznej. Newsy w wersji angielskiej wychodzą poza ten prostokąt. Może te błędy są tylko na mozilli. Nie wiem.

 

PS. Dlaczego BWO usunął reklamy innych stron a tej nie usunie? Chyba stworzę temacik o OPP :D.

 

Bwo: Co wolno wojewodzie, to nie Tobie... Masz jeszcze jakieś pytania?

 

EDIT 2: Ech, jak zwykle mnie Ranma wyprzedził =

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Marmot: Błąd poprawiony.

A co do reklamy, to ostatnia zasada w regulaminie powinna wszystko wytłumaczyć. :]

Stwórz sobie temat w valhallii "strony domowe" i już. Bo jak każdy będzie reklamował osobno to już przesada.

 

A co do CMS'a, to nie ma żadnego, ale Marmot jest na dobrym tropie, będę pobierał składniki z gmclan (ale oczywiście przerobione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Filar Społeczności

Hmmm... Po co odświeżyłeś taki stary temat? Ja już do tamtego konta nie mam chyba namiarów. Zresztą jak sobie pomyślę, że niektórzy użytkownicy gmclanu w czasach gdy tworzyłem ten serwis, robili jeszcze w pieluchy, to mi się niedobrze robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...