Skocz do zawartości

Oferta pracy w stolicy


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Proszę ten temat potraktować poważnie. Kara za wygłupy będzie dwukrotnie wyższa niż normalnie. :)

 

 

Muszę polecić jakiegoś programistę php do pracy w Warszawie. Aktrakcyjny zarobek i takie tam, jeszcze nie wiem, czy ta osoba będzie się musiała przeprowadzić do Wawy, więc najlepiej jakby się zgłaszały osoby ze stolicy. Ewentualnie wynajmę mu/jej pokój i będziemy mieszkać razem. :) Wymagania to znajomość oop, kminienie ajaxa, żeby coś tam wiedział na temat mootools czy jquery (lepiej to drugie) i inne pierdoły czyli wszelkie początkujące lamusy won. No i niech ma te ukończone 18 lat. Oferta jeszcze pewna nie jest, bo może znajdę kogoś wśród znajomych, kto jednak będzie chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lat - bariera (aged 16, w styczniu 17 urodziny), wiem, że ludki szukają raczej "ludzi w pełni odpowiedzialnych", portfolio coś by zdziałało? Ja jestem bardzo chętny bo od przyszłego miesiąca (październik) prawdopodobnie będę chodził do szkoły w Warszawie.

 

Łapię całkiem nieźle ajaksa, JS, VBS, jquery(mootools zawsze mogę się nauczyć w szybkim czasie), w razie czego też Flasha i Silverlighta potrafię obsłużyć. (SL zdecydowanie lepiej ;])

 

PHP tak jak lwia większość forumowiczów owszem i chyba całkiem nieźle; wszelkie SQL-like bazy danych, perl, python, bash.

 

Z sieciowo-serwerowych technologii to SAN&LAN, Brocade, 3Par, Cisco.

 

Ofc i Linuks i Windows opanowane w takim stopniu, żeby wygodnie pracować i zrobić to, co mi każą.

 

(nie traktuj jako żart; w razie czego możemy się ustawić w Warszawie pod koniec września)

 

NEED CASH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Niestety, ale musisz mieć te 18 lat, to po pierwsze, a po drugie jak chodziłbyś do szkoły jeżeli to nie jest praca zdalna, tylko normalnie na pełen etat w siedzibie firmy? A po trzecie nie znam Cię, nie wiem czy piszesz prawdę i mi pojechałeś w temacie z komórką. No way! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...