Skocz do zawartości

Wiedźmin : Gra planszowa


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piczor Marmot i Tuxman

Musisz najpierw wziąć starej kase (najlepiej za***ać), kupić ja na allegro (w tym celu zajeb staremu konto do allegro) i kup. Zasady są proste. Masz Geralta (niebieski pionek) i chodzisz nim po planszy rzucając kostką. I musisz dojsć do celu. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Dokładnie...

Google nie boli ;]

 

E:

Lepiej wybierz se karty... grałem, fajne przeczytaj :P

Wiedźmin Promocyjna Gra Karciana to szybka rozgrywka dla dwóch graczy. Pozwala znaleźć się w samym środku odwiecznego konfliktu sił porządku z chaosem. Jedna z osób wciela się w wiedźmina Geralta, druga zaś obejmuje kontrolę nad zastępami potworów stających mu na drodze. Zwycięstwo będzie zależeć od podejmowania trafnych decyzji i wyboru odpowiedniej strategii, a także odrobiny szczęścia. W skład gry wchodzi 55 kart.

 

Wiedźmin: Przygodowa Gra Karciana to rozgrywka z użyciem obu talii, która koncentruje się na walce dwóch graczy, a akcja skupia się na wędrówkach wiedźmina i jego potyczkach z rozmaitymi monstrami. Gra zawiera w sobie elementy przygodowe oraz strategiczne, łącząc rozwój bohatera typowy dla gry komputerowej z taktyką znaną amatorom gier planszowych.

 

W skład zestawów wejdzie, odpowiednio, 55 i 110 kart, a oba tytuły będą się między sobą różnić zasadami, czasem rozgrywki i przebiegiem partii. Konstrukcja zasad i przebieg rozgrywki są opracowywane w konsultacji z CD Projekt RED.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piczor Marmot i Tuxman
Witam, mam zamiar kupić nie długo grę planszową Wiedźmin. Grał już ktoś w to ? Moglibyście mi przytłoczyć zasady jakieś ? Jaki jest główny cel gry itp itd. Pozdrawiam, Dzięki za wszelakie info.

 

I co zrobiłeś tak jak Ci kazalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...