Skocz do zawartości

I have a problem


don_soyer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem nadeszły takie czasy, że musiałem formata zrobić, całego dysku, wszystkie partycje, nie tylko z systemem, a więc trzeba było zgrać conieco na CD. No ale tak się stało, że CD mi wysiadł. totalnie. nie działa. dobra, mam nowy, ale wtedy to oznaczało pozbawienie mnie nagrywarki. Wiec postanowiłem wrzucić na serwer. W tym celu spakowałem trochę danych, ok. 100 mb, całe moje zasoby game makera, 3 projekty, w tym jeden bardzo rozbudowany, całe moje zycie ;] i podzieliłem plik na 10 części i wrzuciłem na odsiebie.com. Później był format i system działa cacy, więc postanowiłem ściągnąć to. tak zrobiłem, scaliłem i powstał plik o rozszerzeniu ".7z". (spakowałem 7-zipem) i gdy próbuje rozpakować, wyskakuje błąd, że nie można odnaleźć archiwów. Co mam zrobić? Kombinowałem pytałem stałem na uszach żeby jakoś sobie poradzić i nic. ehh.. prosze was o pomoc, gdyż miałem tam pare waznych rzeczy. proszę o pomoc. z góry dziękuję. Będe wdzęczny, serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak kopiujesz ważne dane to kopiuj na dwa serwisy. Tak dla pewności, usuną ci konto bo nie doczytasz regulaminu etc. pewności nigdy za wiele...

2. Jak to rozpakowujesz? Powinieneś zaznaczyć wszystkie części i wybrać z m. kontekstowego 7-Zip >> Wypakuj pliki...

3. Jeśli rozpakowujesz jak pisałem wyżej a i tak błąd to znaczy, że albo zniknął któryś part, bo go zapomniałeś wrzucić na serwer/pobrać, albo coś źle zapakowałeś.

 

Ja stworzyłem w życiu wiele archiwów podzielonych na party i nigdy problemu nie miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

party wszystkie są. rozpakowuje normalnie hehe. nie było błędów żadnych podczas pakowania. pliki scalone. uploadowałem 2 pliki. na odsiebie i rapida. oba nie chcą się rozpakować po scaleniu wszystkich części. i drugi plik niepodzielony też z rozszerzeniem .7z nie chce się rozpakować. ;/kurrr... :o

 

de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...