Skocz do zawartości

Sniper'o


qspy

Rekomendowane odpowiedzi

Psichix: To ostatnie zdanie miało charakter komiczny. Ale widzę, że ty przyjąłeś to zbyt "na poważnie

wybacz, ale nie bawia mnie twoje 'zarty'..

 

To frajer, moim zdaniem.

na szczescie twoje zdanie sie nie liczy. Kim ty jestes zeby sadzic innych?

 

Nie powinno się pod kogoś innego/popularniejszego podszywać. Chcę się odbudować, to niech to robi. Tylko z szacunkiem, nie głupotą.

Ale wieszajac na nim psy nie pomagasz mu. Pamietaj - to spolecznosc w duzej mierze kreuje ciebie, ty tylko mozesz potwierdzac to co inni sadza o tobie, lub udowadniac rzecz zupelnie przeciwna.

 

Zresztą, kto raz nóbem, nóbem na zawsze.

Czyli twierdzisz ze ja tez jestem noobem? Bo kiedys nim bylem (widze to po postach jakie na poczatku pisalem). Blad! Z tej choroby sie wyrasta. Poza tym sam sobie spojrz w twarz i powiedz ze nie jestes noobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psichix, znasz mnie tyle czasu i mieszasz z błotem, oj nie ładnie :>

wybacz, ale nie bawia mnie twoje 'zarty'..

Wiedziałem, wręcz byłem pewien, że za chwilkę wyskoczysz mi z takim czymś.

na szczescie twoje zdanie sie nie liczy. Kim ty jestes zeby sadzic innych?

Moje zdanie się nie liczy i się liczyć nie musi !. To, że dla mnie jest frajerem nikogo nie powinno obchodzić i to jest poprawne zachowanie ! Kim jestem ? Otóż żyjącym se człowieczkiem, co nie znaczy, że nie mogę mieć zdanie o nim, Tobie, Gnysku, Ranmie i kimś innym.

Ale wieszajac na nim psy nie pomagasz mu.

Sory, ja go głaskać po główce nie będę. Jak ktoś inny chcę, niech to zrobi.

Pamietaj - to spolecznosc w duzej mierze kreuje ciebie, ty tylko mozesz potwierdzac to co inni sadza o tobie, lub udowadniac rzecz zupelnie przeciwna.

Sory again, Wy nie macie żadnego wpływu na to, jak się będę zachowywał. Jak mi czasem odbije i se pospamuje, to to zrobię. Jak będę chciał coś poważniejszego napisać, zrobię i to.

Z tej choroby sie wyrasta.

Dobra, tutaj mój błąd. Owszem da się i znam kilka takich przypadków. Widocznie nie myślałem, w momencie pisania tego zdania/sformułowania.

Poza tym sam sobie spojrz w twarz i powiedz ze nie jestes noobem.

Zrobić to przy świadku ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znam cie dlugo, moze sie ujawnisz jesli kryjesz sie pod inna osoba, ale mieszaniem ciebie z blotem bym tego nie nazwal - ja ci pokazuje jak milo jest osadzac kogos tylko po tym co ten ktos pisze. I wiedz, ze jestem dla kazdego mily i tolerancyjny dopoki ten ktos nie przekroczy bariery dobrego zachowania - wszystko jestem w stanie zniesc ale nie podjudzania tlumu przeciw komus. Nie mam cie za kogos zlego, ale masz u mnie minus i wierze, ze twoje zachowanie sie zmieni - kazdy ma szanse sie zmienic.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała porada co do celownika: ten snajperski celownik powinien byc, że jest po prostu kreska czerwona w którą stronę celujesz, a jeśli po drodze jest wróg zmienia się w zieloną :P

ale i tak ta gra będzie syfem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...