Skocz do zawartości

Kolizje, bounce - problem


Quetzacotl

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie gdy tworze dwa koła, jednym steeuje gracz drugie to pilka odbijajaca sie od ziemi i gracza. Gdy wskakuje na pilke mam dziwnego buga, po za tym gdy chce odbic pilke od dolu gra sie zacina na chwile i ogolnie mam z tym mase problemow, gracz sie wbija pod ziemie, pilka nabiera olbrzymich predkosci nagle itd

 

Tutaj przyklad: http://members.lycos.co.uk/xagon/hue.gm6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie gdy tworze dwa koła, jednym steeuje gracz drugie to pilka odbijajaca sie od ziemi i gracza. Gdy wskakuje na pilke mam dziwnego buga, po za tym gdy chce odbic pilke od dolu gra sie zacina na chwile i ogolnie mam z tym mase problemow, gracz sie wbija pod ziemie, pilka nabiera olbrzymich predkosci nagle itd

 

Tutaj przyklad: http://members.lycos.co.uk/xagon/hue.gm6

Nie wiem dokładnie jak chcesz to zrobić, ściągnij Piłkę Nożną według sir'a Bigsharka i powiedz mi czy o taką fizykę ci chodzi jaka tam jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się do ciebie dowale bigshark. Już kiedyś była o tym mowa. Nie chciałem, bo to nie valhalla ale to zrobię, bo polonistka mnie dzisiaj dobiła ;]

Błąd językowy: nie sir'a Bigsharka tylko sir Bigsharka. Ew. BigRyby :P

No. Teraz mi lepiej :)

Sorx, że nie na temat B)

 

EDIT

Big, ja się tylko wyżywam za język polski B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się do ciebie dowale bigshark. Już kiedyś była o tym mowa. Nie chciałem, bo to nie valhalla ale to zrobię, bo polonistka mnie dzisiaj dobiła ;]

Błąd językowy: nie sir'a Bigsharka tylko sir Bigsharka. Ew. BigRyby :P

No. Teraz mi lepiej :)

Sorx, że nie na temat B)

Kilka razy to już było omawiane, więc także pozwolę sobie odbiec z tematu i wyjaśnić oco z tym chodzi. Ja nie jestem żadnym tam sirem, lordem ani nikim takim więc to zostało napisane z przymrużeniem oka, Z resztą tak samo było ze Wspaniałą strategią która nie była przecież wspaniała. :jezor:

Pozatym naprawdę nie wiem po co się oburzać o jedną literkę. Ja rozumiem że można z dokładnością do 1 liczyć: pieniądze, samochody a nawet włosy(szczególnie u ludzi mających problemy z wypadaniem włosów a w konsekwencji z ZAKOLAMI) Ale takie liczenie każdej literki nie prowadzi do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...