Skocz do zawartości

Zablokowane Co zrobić z tym zdjęciem


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, zadeklarowałem się Dorocie, że ją upiększę w GIMPie. Jedyne zdjęcie jakie ma to:

http://photos126.nasza-klasa.pl/dev222/0/1.../0192797509.jpg

Nie nadaje się do pracy, chcecie zobaczyć jakie słabe coś wyszło?

http://img101.imageshack.us/img101/34/0192797509ap7.jpg

No właśnie, wszyscy powinni się teraz śmiać, chłopaki weźcie pod uwagę to, że nie śpię 3 noce :blink:

Siedziałem nad tym autentycznie 5 godzin. Jakieś pomysły modyfikacji tego zdjęcia? Błagam pomocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po pierwsze zdjęcie jest tak ciulowej jakości, że szkoda czasu na ewentualne przeróbki. Po drugie ciężko powiedzieć, zrób te lepsze zdjęcie co pisałeś, zapodaj i wtedy się zastanowimy.

 

Ja proponuję:

- Tło zostawić w spokoju (w sumie to zależy od tego co będzie na tym tle), ewentualnie lekki kontrast i do tego jakiś motion blur. Ona powinna być na pierwszym planie i ma to być uwydatnione.

- Usta. Weź jej pomaluj wargi wieloma kolorami błyszczyka, ale żeby to ładnie przechodziło i nie było zbyt ostre, bo wyjdzie na tanią szmatę. To ma być coś delikatnego. ;) Pokazałbym przykład, bo widziałem ste przykłady zrobione w photoshopie, ale kurczę nie mogę teraz znaleźć..

- Źrenice, wybrałeś najgorszy z możliwych kolorów - zielony... Błękit panie, błękit!

- Standardowo podrasować rzęsy, brwi, kolor skóry, cieniowanko, nadać włosom większy połysk, bo są lekko zmatowiałe.

 

Po takich zabiegach, dziołszka powinna rzucić Ci się do stóp z wdzięczności... No chyba, że przegniesz i zrobisz z niej ladacznicę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny dzień umów się z nią w parku,powiedz jej żeby zamknęła oczy i zaraz przyjdziesz,kup bukiet róż i jej daj.Ucieszy się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...