Skocz do zawartości

Większa mapa?


Lordis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

1. Mam kolejny problem a mianowicie nie wiem jak zrobić "mape" wielkości np. 2000x2000 ale żeby ekran pokazywał mi tylko 640x480. Jak daje w roomie np. 5000x5000 to mam taką mape ale ekram tez mi sie tak powieksza i niewidze nawet swojego bohatera :(

 

2. A drugie pytanko to takie że mam sprita "panela gracza" czyli czat, ramki na pasek hp i mp i expa guziczki takie jak menu skille eq backpack i takie tam i to jest w jednym spricie i jak to zrobic zeby to chodziło za graczem tak ja np. w tibi jest panel gdzie jest plecak EQ skille help i wiele opcji to sie nazywa chyba view czy jakos tak ;p

 

3. Ooo jak już pisze to ten problem tez porusze jak zrobic chowające sie EQ czyli tak jak już sie pytałem i skille czy tam staty ale teraz mi chodzi o to że jak ja zaczynam na np. 100x 100y i przejde sobie na 2000x 2000y to jak nacisne żeby mi sie otworzyło EQ to żeby nie otwierało sie tam tylko kolomnie ;p i jak mam otwarte i chodze żeby też sie poruszało w tą strone co ja i plecak tak samo nie :)

 

a przykład który chce wykorzystać do mojego EQ i plecaka to ten:

http://rapidshare.de/files/39175516/Inventory_BEST.gmk.html

 

jak chcecie to sie zapoznajcie z nim :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrobiłem tą mape ale tak jak myślalem gdy chodze to ekran idzie za mnom ale niec więcej ... tak jak sie spodziewałem ja ide a cała reszta zostaje czyli cały panel z paskami expa hp i many jak to zrobić rzeby to siedziało ciągle na ekranie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...