Skocz do zawartości

Przykłąd mmo Tymona + moja gra


Wuteng

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, próbuję wprowadzić opcję multiplayer do mojej gry wykorzystując przy tym przykład Tymona z GMC Download. Teoretycznie wszystko pięknie tylko tracę kontrolę nad drugim zawodnikiem w momencie gdy chcę się ruszyć. Obiekt się pojawia co widać w obu oknach gry ale gdy jeden z graczy się ruszy to automatycznie druga postać (której gracz wykonujący ruch nie kontroluje) ucieka gdzieś w prawo i "wali głową w mur", dosłownie, i podobnie dzieje sie u drugiego gracza (tego co stoi) postać która się ruszyła zaczyna uciekać mu na ekranie. Czasami tez w jednym oknie widzę dwie postacie w drugim wcale .... czy ktoś byłby wstanie mi to wyjaśnić lub pomóc mi z tym problemem?

 

E:

Sterowanie przerobiłem na te które było w mojej grze nie takie jak w przykładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tymon: ja wiem że to nie jest silnik ;p sterowanie i bronie działają tylko że te postacie boją się siebie

 

@Crackkk-GM: 39dll ... nie próbowałem ale wydaje mi się że może być zbyt trudne dla mnie... jak na chwilę obecną, ale spróbuję jak nie wyjdzie to pokombinuję z tym co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz - nie zaczynaj.

Już gdzieś to widziałem :P

 

Nie poddam się tak łatwo, popróbuję na tym co mam, może coś z tego wyjdzie, z 39dll i tak miałbym większe problemy niż ze zwykłym GM'owskim połączeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...