Skocz do zawartości

Zablokowane ots


TOLI

Rekomendowane odpowiedzi

ej blagam kogos niechmi powie jak sie stwarza ot server chcialbym stworzyc taki server ale nieumiem i kumple terz nie umiom :( wiec prosze kogos zeby przeslal mi na emaila toli13@o2.pl jak sie robi swuj server chcialbym miec taki servcer zeby byc gm master ;] posoba mi sie to prosz episzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No dobra. Już zrozumiałem. Toli chce założyć open tibia server. Do tego musisz mieć zewnętrzne IP, a jak nie masz, to musisz mieć forwardowany port. Wystarczy, że powiesz administratorowi swojej sieci a on już będzie wiedział co zrobić. Jeżeli zaś masz Neostrade, Chello czy coś w tym stylu, że nie ma kontaktu z administratorem, to nie założysz otservera.

 

W następnej kolejności zarejestruj się na forum otfans.net i wejdź do działu:

http://otfans.net/index.php?showforum=62

 

Tam urzęduje Polak o ksywce brave. Poślij mu PM'a z tym pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL QWA NIEMAM NEOSTRADY NO I CHCE ZALOZYC OPEN TIBIA SERVER NO MJ KUZAJ UMIE ZALOZYC OPEN TIBIA SERVER ALE MU SIE NIECHCE MOWI ZE ZA DURZO ROBOTY ZE TO MORZE POTRWAC Z 2 TYGODNIE A KUMPEL MI MOWI ZE TO MORZNA ZROBIC W 2 DNIE I TERAS ZRUB COS JAK JA NAWET NIEMAM POJECIA JAK TO ZROBIC JA BYM SIE W TYM POGLUBIL NAJLEPIJ JAK BY MI TO ZROBIL KTO CO TAKIE COS ROBIL :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Filar Społeczności

Odkopuję ten temat, bo właśnie dzisiaj, po rocznej przerwie dostałem PM'a w sprawie swojej wypowiedzi. A czemu go tu chcę zamieścić? Ano po to byście zobaczyli jak niektórzy potrafią się odwdzięczyć :D

 

Cytuję:

 

:lol2: KURWO NIE WIIESZ CO TO TIBIA I OTS""" No dobra. Już zrozumiałem. Toli chce założyć open tibia server. Do tego musisz mieć zewnętrzne IP, a jak nie masz, to musisz mieć forwardowany port. Wystarczy, że powiesz administratorowi swojej sieci a on już będzie wiedział co zrobić. Jeżeli zaś masz Neostrade, Chello czy coś w tym stylu, że nie ma kontaktu z administratorem, to nie założysz otservera."DEBILU MAM NEOSTRADE I JESTEM GM 5 OTSOW PIZDO DZIKA :angry: :offtopic: PUKNIJ SIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak bardzo dobre wychowanie :)

 

Och, po co ja to komentuje? Co zrobić takiemu? Oczywiste jest że przywiązywać do krzesła i stawiać przed włączonym PCtem z jakąś gierką dla 3 latków. Szkoda klikać :]

 

Btw. Od kogo PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może i błąd chlapnąłem, ale podziwiam kolesia za wytrwałość. :)

 

@Tymon: PM od Toliego. A co zrobić takiemu? W sumie wpadłem na ciekawy pomysł. Mógłbym pociągnąć z nim rozmowę, trochę socjotechniki i wyciągnać z niego co to za ots'y, a potem skorzystać ze znajomości i mu je zbanować na najpopularniejszych serwisach. Biedaczek by chyba zawału dostał. ;) Ale jednak rozmyśliłem się, bo to by było naciąganie przywilejów i także mogło by się odbić zbyt negatywnie dla list. Nie ma co się tak męczyć z byle powodu. A niech się dzieciak cieszy. Zamykam temat. :) Może mi jeszcze coś na PM'a napisze, mam nadzieję, że nie z kolejnym rocznym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...