Skocz do zawartości

Nie moge sie zarejestrowac na Second Life'a


M1513Q

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem przed chwila wyl00kałem w necie taka gierke, second life no i chce sie zarejestrowac a tu kicha! wyskakuje mi blad ze możliwe ze ten imie jues juz zajete, a nie prawda napewno jest dobre! gra angielska to ja wpisalem po polsku (bez polskich znaków) zeby napewno mnire zarejestrowalo nie wchodzilo no to dodalem jeszcze stroche kombinacji literówek a to dalej nie wchodzi :( zna ktos ta gre? zarejestrowal sie juz ktos z was? bo ja chcialem wogule zobaczyc co to jest, pograc chwilke a tu kicha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem przed chwila wyl00kałem w necie taka gierke, second life no i chce sie zarejestrowac a tu kicha! wyskakuje mi blad ze możliwe ze ten imie jues juz zajete, a nie prawda napewno jest dobre! gra angielska to ja wpisalem po polsku (bez polskich znaków) zeby napewno mnire zarejestrowalo nie wchodzilo no to dodalem jeszcze stroche kombinacji literówek a to dalej nie wchodzi sad.gif zna ktos ta gre? zarejestrowal sie juz ktos z was? bo ja chcialem wogule zobaczyc co to jest, pograc chwilke a tu kicha sad.gif

Skoro pisze że jest zajęty to znaczy że jest zajęty nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luksor: Nie, dlaczego takie dzieci sie rodzą!No właśnie dzieci takie jak luksor, rejestrują się na pożądnych serwisach bo przeczytali na www.mmorpgdlasupergraczy.pl o grze Second Life hhhh. Poczytaj najpierw o tym, przynajmniej na Wikipedii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luksor: Nie, dlaczego takie dzieci sie rodzą!No właśnie dzieci takie jak luksor, rejestrują się na pożądnych serwisach bo przeczytali na www.mmorpgdlasupergraczy.pl o grze Second Life hhhh. Poczytaj najpierw o tym, przynajmniej na Wikipedii...

Czytałem dużo o tej grze i na żadne "www.mmorpgdlasupergraczy.pl" nie wchodzę, może ty wchodzisz skoro podajesz adres. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Second Life to drugie życie (dosłownie). To nie jest do końca gra, tylko po prostu symulator życia. Tam nie ma celu, po prostu... no... żyjesz :)

 

Co do topicu: Miałem podobny problem w pewnej grze. Też dużo kombinowałem... aż za którymś razem się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...