Skocz do zawartości

Pomogę w zagadnieniach fizycznych


Thorion

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem studentem fizyki i jako ,że los obdarzył mnie urlopem dziekańskim posiadam niezmiernie dużo wolnego czasu. Z checią pomogę w zagadnieniach fizyczno-metematycznych (obejmuje to nie tylko teorie ,ale i sam kod programu). Ilość wymiarów dowolna(z uwagi na to ,że teoretycznie wymiarów jest nieskończenie wiele ,a znanych jest nam aż 9 z nich ... prosił bym o nie przekraczanie liczby 3... to ma być przyjemność ,a nie praca dyplomowa:) ). Oferuję pomoc przy tworzeniu silników fizycznych , rozwiązywaniu problemów matematycznych brył sztywnych(z tego co pamiętam to tam w grę wchodzi całka podwójna i potrójna :) )oraz "wiele innych" .

Teraz uwagi pomniejsze. Nie udzielam korepetycji. Pomogę tylko w poważnych projektach(nie masz pomysłu ,a sam bawisz się w to od roku ... uszanuj mój czas). Jeżeli masz problem bo nie wiesz jakie jest równanie krzywej ...to a)dla gimnazjalisto licealistów ... spytaj nauczyciela . Od tego jest . B) tych co się to nie tyczy...sprawdź w wikipedii(dla takich informacji korzystanie z niej bywa jeszcze opłacalne).

 

Kontakt : zlypoet@o2.pl

GG:2779304

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety takowej pomocy nie potrzebuje, ale na tym forum jest od groma osob ktorym bys sie przydal (lecz niestety tylko nieliczni z nich biora sie za cos powaznego :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...