Skocz do zawartości

Zablokowane Sztuczna inteligencja


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

:D Zna ktoś może coda na wroga, który będzie we mnie strzelał? :crying:

Co ma znaczyć "sztuczna inteligęcia"? Zmieniłem nazwę tematu i poprawiłem ortografy w twoim poście. Jak tak dalej pójdzie, to dostajesz ostrzeżenie.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Możesz to zrobić na wiele sposobów. Podam ci jeden z nich. Stwórz objekta obj_wrog, ustaw, że co jakiś czas będzie tworzył on obj_pocisk , a w tym pocisku ustaw w create, aby podążał za obj_kolo, a w stepie daj jakąś szybkość np. speed=10. Ot i cała tajemnica.

A ty z kolei mógłbyś czasem się wysilić i wcisnąć magiczny przycisk z napisem "Alt". Poza tym piszemy "ot i cała tajemnica", a nie "i ot cała (...)". Ostrzeżenia nie wstawiam, bo zauważyłem, że mimo wszystko ostatnio się poprawiasz.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie na temat, ale Patrysław trochę przesadza, za błędy ortograficzne odrazu ostrzeżenie... Ktoś kto zawsze robił błedy, przecież nie oduczy ich się w dwa dni, więc nie oczekuj natychmiastowych zmian. Daj mu czas, a przecież od poprawiania błędów jesteś na forum. Opanuj się troszkę...

Jeszcze nie dałem ostrzeżenia, a jedynie upominam. Poza tym ATG nie musi się od razu nauczyć wszelkich zasad (choć powinien umieć je już dawno) - wystarczy, że skorzysta z Worda, pwn.pl, albo innej pomocy.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego jest, ale na to wygląda że od poprawiania błędów bo jak widać głównie to robi, a ja nie mówie o bigsharku tylko o ATG. Przeczytaj uważnie to co podpisał pod jednym i pod drugim postem...

 

// nie zmienia to faktu, że ktos nowy nie musi pisac poprawnie. Myslisz ze niemamy nic lepszego do roboty tylko poprawianie czyis bledów ?

Sadam

 

Piszesz o poprawnym pisaniu, a sam popełniasz błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o poprawnym pisaniu, a sam popełniasz błędy...
Wybacz, ale ja ani nie popieram akcji " Bykom Stop" [ czyt. nie wlepiam banerów gdzie popadnie =='] ani nie poprawiam błędów. Zresztą, nie chce mi sie instalowac offica, i zapewne to jest jest przyczyną błędów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bigashrkowi uwagi nie zwraca się 2 dzień, a odkąd pojawił sie na forum...

 

HAHA , ja ?? błędy?? PRzecież ja jestem bardzo dobry z ortografii, nieźle się uśmiałem

CHCE ZAZNACZYĆ ŻE JAK PATRYSŁAW POPRAWIŁ MI LITERY NP. Ż TO WY MYSLICIE że ja zrobiłem rz ?? Nic bardziej mylnego, ja tylko zrobiłem z , a w moim poprzednim poscie nie było jakiegoś wielkigo błędu, tylko nie było końcówek, a Patrysław to ak poprawił jakby to wyglądało że ja zrobiłem błędy ortograficzne. Chyba od początku mojego istnienia na Gmclanie nie zdażyło mi się zrobić żadnego wielkiego błędu ortograficznego. Zdażały mi się tylko braki końcowek , spowodowane pośpiechem np. dziś był mecz siatkówki i sie spieszyłem.

 

A jeśli sam karcissz moje braki końcówek , to dlaczego sam je robisz ??

nie zmienia to faktu, że ktos nowy nie musi pisac poprawnie. Myslisz ze niemamy nic lepszego do roboty tylko poprawianie czyis bledów

 

to pod spodem to wytyczynie wyrazów z błędami w zdaniu zacytowanym wyżej:

ktos, pisac , myslisz, ze, bledów

 

Sory za oftopic, ale jestem wręcz pewien że ten post zostanie usunięty , gdyż pokazałem to że moderatorzy lubią narzekać a sami robią te same błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pisac myslisz ze bledów
O ile da sie znieść brak "haczyków" nad literami, to nie wytrzymam takiego bezmyślnego pisania. Konstruktywne budowanie zdań Bigshark uczone jest w 1 klasie podtawówki a jak nie wiesz, w jaki sposób się " TO" robi nie pozostaje inny zawód jak zmiotka chodników... Chociaż i teraz potrzeba do tej czynności dyplom ukonczenia szkoly wyzszej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahhaha niezłe , ej ty tylko udajesz że nie rozumiesz ze ja wytyczyłem ci te błędy ?? przeciez u góry była zacytowana treść a niżej wyrazy z błędami ktore wytyczyłem. Specjalnie nie dałem przecinków bo bałem się że pomyślisz że to jest własnie moje zdanie, ale okej zaraz dam tam przecinki i wszystko będzie git. Takiego rozumowania uczą w przedszkolu, jak nie wiesz, w jaki sposób się " TO" robi nie pozostaje inny zawód jak zmiotka chodników... Chociaż i teraz potrzeba do tej czynności dyplom ukonczenia szkoly wyzszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak dzieci. Pomijanie haczyków to jest istne lenistwo, zresztą nie uwzględnianie wielkich liter, i owych haczyów (a'la BigShark i spółka) jest normalnymi błędami. Jeżeli umiesz pisać to pisz wszędzie poprawnie, a nie, że "umiem język polski, ale nie chce mi się pisać poprawnie"... Normalnie ręce opadają. I zwracam się do ogółu, nie myśleć sobie... :P I jeszcze kwestia budowania zdań - powinniście też logicznie, i mądrze budowć zdania, aby każdy mógł się chociaż domyśleć o co chodzi...

 

A co do problemu - bardzo proste, wystarczy wytyczyć odległość gracza od przeciwnika, i jeśli gracz przekroczy tę odległość to przeciwnik strzela/atakuje :D

 

Edit: 400 post, ale równa liczba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firemark, tak sie składa, że już od dłuższego czasu nie bawie się w moderowanie, bo:

1. Pierdzielicie od rzeczy, żeby nie mówić bardziej wulgarnie.

2. Każdy - tak KAŻDY - topic przeradza się w offtop.

3. To forum dziecinnieje.

 

Więc, jak patrysław i inni modzi chcą się jeszcze bawić w moderowanie, to niech się bawią. Mnie akurat to denerwuje na tym forum i nie obchodzi mnie już co zrobicie z tego forum. Macie (będziecie mieli) co chcecie!

Zamykam, bo chcialem przypomnieć, że w tym temacie chodziło o kod AI. Chociaż pytanie z kategorii tępych, bo w necie jest od ch*** takich pytań i ODPOWIEDZI! TRZEBA SZUKAĆ DO K*** NĘDZY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...