Skocz do zawartości

Dizzy-The secret Land (TGF) BETA1


Miras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Witamy, kolejna osoba z dizzy.pl tak? :) A nie powinienes siedziec czasem na jakims forum o tgf. ;) Spoko, grami w TGF tez nie pogardzimy. Sciagnalem i musze powiedziec, ze jestem pozytywnie zaskoczony zwlaszcza porownujac twoja produkcje do gier robionych w TGF przez polakow ostatnimi czasy. Grafika bardzo ladna i klimatyczna, choc czesc widac na pierwszy rzut oka, ze zapozyczona. Muzyka przyjemna dla ucha, fabula. Jak na bete, to twoja produkcja jest ciekawsza od Dragons'ow II. ;-) Więcej rzeczy już zrobiłeś od Firemarka. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHhh Trzeba przyznać że twój dizzy jest jak zwykły banan, a Dragons II jest jak banan Bamboocha. No poprostu wybrałeś zły czas na pokazanie swojej gry dizzy , gdyż mamytu inną która robi kariere na cały wszechswiat. Chodzi oczywiście o Smoki II . No poprostu mało oryginalności wniosłeś do gry, a w Smoki II jest dużo nowych rzeczy a nnajlepsze znich to nowe postacie. Tak więc ocena brzmi :

ocena3.JPG

 

No ,ale co Rannma napisała to ześ mnie zastrzelił :x

Uprzejmie upominam że ja jako mistrz ortografii i j.polskiego mówie że RANMA w tym przypodku podpasowuje sie do rodzaju męskiego gdyż użytkownik nicka jest rodzaju męskiego tak więc poprawne zdanie brzmi:

 

No ,ale co Rannma napisał to żeś mnie zastrzelił :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigshark no niewiem co ci się w tej grze nie podoba, ale grafika ma być "odnowieniem" sterej gry Fantastic Dizzy, grafika jest zapożyczona

ale celowo :] aby przypominała FoAda. Ciekawe rozmyte tła i obrobione poszczególne elementy grafiki z FoaD dodają fajny klimat, kto czuje klimaty dizzy ten nie narzeka :D

No to że gra jest na Tgf to już jest zła <_< , w dragonsie jakoś błędów się nie dostrzega ,choć było ich kilka xP

No poprostu mało oryginalności wniosłeś do gry, a w Smoki II jest dużo nowych rzeczy a nnajlepsze znich to nowe postacie

Ja niemogę :] oryginmalności? heh pewnie nie grałeś do końca i po znajomości wystawiasz słabą opinię, fabuła jest dłuższa niż nie jedna fanowska produkcja z dizzym a to dopiero beta i bedzie dłuższa ...

Fabuła jest moim zdaniem najważniejsza, do grafiki nie mam własnych zastrzerzeń, choć jakbym chciał to mógłbym odpicować lepszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firemark:

Ile razy mam ci powtarzać xD . Yolkfolk.com a nie yolkwolk.com

 

@Bigshark:

A odkąd to mamy banany Bamboocha :P . Poprostu Jedzta banany, bądź bamboocha :D .

 

@Miras:

To ty jesteś tym, co rysuje niektóre komiksy Tanka?

 

A co do gry:

Wadą gry jest to, że intro samo się nie kończy, tylko trzeba przerywać (tak jak jest to w niektórych shackowanych romach na gba). Dizzy w intrze jest też zbyt rozmyty moim zdaniem i nie wyraźny. A tak dalej, to gra całkiem fajna, muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Moim zdaniem jeżeli chodzi o grywalność itp. to jest na równi z dragonsami. Ocena: 8/10 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...