Skocz do zawartości

Coś mi się z kompem dzieje


Luksor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to już tak potwornie wk... że nie mogę wytrzymać, ciągle coś w tym stylu wyskakuje i zamyka mi się program.

Coś takiego:

kurwauq0.png

Prawie w każdym programie tak mam! :angry1: :angry1: :angry1: :censored: Co mogę zrobić? :helpsmilie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma innego sposobu? Dopiero co kompa odebrałem ze sklepu :(

 

1. Zainstaluj sterowniki dla twojego procesora.

2. Zainstaluj 64-bitową wersję systemu. Masz dość egzotyczny sprzęt - dwurdzeniówka 64. Jak masz system 32-bitowy, nie dziwne że prawie wszysto siada choć teoretycznie powinno być zgodne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VanGogh, polecasz mu zainstalować viste? :boxed: Chyba, to był jakiś żart...(Boże chroń nas przed Vistą)

 

Luksor, według mnie brakuję Ci jakiegoś pliku systemowego, może spróbowałbyś przywrócić system?(Może przez przypadek albo i nie :sp_ike: skasowałeś jakiś plik systemowy, bawiłeś się w plikach windowsa, coś z rejestru usunąłeś...)

Start---->Wszystkie programy---->akcesoria---->narzędzia systemowe---->przywracanie systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam polecenie chkdsk w konsoli. Nie raz uratowało mi życie, tzn. kompa.

 

Start - Uruchom - cmd.exe (lub samo cmd) - i wpisujesz

chkdsk C: /f

Zamiast C: daj literę swojego dysku.

Na 99% jestem pewien, że ci nie pójdzie normalnie, bo sprawdzany dysk nie może być używany, dlatego pojawi się komunikat, że dysk jest w użyciu i zapyta się czy włączyć skan po ponownym uruchomieniu komputera, więc wpisujesz T.

Możesz też podłączyć czyjś dysk twardy z windowsem (lub czymś innym) do swojego kompa, w biosie ustawić dysk, z którego ma się uruchomić system i tam w konsoli wpisujesz chkdsk (warning! dysk, który chcesz naprawić może mieć inną literę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VanGogh, polecasz mu zainstalować viste? boxed.gif Chyba, to był jakiś żart...(Boże chroń nas przed Vistą)

Tak, lepiej zainstalować XP, które za rok (kiedy wyjdzie Windows Seven znany też jako Vienna) będzie systemem przestarzałym i niewspieranym przez twórców oprogramowania. Już lepiej przechodzić na to co najnowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...