Skocz do zawartości

Zablokowane Czy ja jestem kanibalem


gibon

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak,wróciłem bardzo głodny,zjem obiada.Mam taki problem,że jak widziałem opaloną dziewczyne/kobietę to chciałem posmakować jej skóry ustami,jakbym oblizywał spieczoną skórke z kurczaka przyrządzoną dobrą przyprawą,nie gryzłbym jej tylko spróbował.To nie jest żadna prowokacja tylko coś normalnego,chodzi mi o to,że jak widzę kobiety,to jestem ciekawy jak smakuje ich skóra.Czy mam problem i co z tym zrobić?Mam ochote je spróbować :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morro ma racje to twój fetysz. Mnie w ogóle dziwią fetysze którzy lubią się tarzać za przeproszeniem w gównie... : /

 

To jest już chore jak dla mnie,ale smakowanie kobiecego ciała w sumie jak najbardziej normalne.Nie pisz przy jedzeniu o g*****e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu sztuczność(malowanie,tipsy,solarium,rozjaśnianie włosów itd)kobiety tak działa na faceta?Widać,że jest sztuczna,bo wszystko ma zrobione ale facet i tak się na nią gapi i chce ją zeżreć.Nie zauważy wokół siebie szarej,skromnej,naturalnej myszki.Co o tym sądzicie.Jak laska wbiła do autobusu to każdy ją obcinał i w środku i na zewnątrz,każdy pewnie już ją kochał,chciał j*****,był zauroczony,ale to przecież ta sztuczność tak działa a nie prawdziwe oblicze. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie każdy. Ja akurat zawsze wolałem tzw. naturalne dziewczyny, taki fetysz. ;P

 

Ja też ogólnie ale ta mi się podobała i chciałem ją 'zjeść' tylko chodzi mi,że każdy ją obcinał.Może wypadałoby nie obcinać,albo obcinali ją tylko ci co im się 'chciało'.Prawdziwy mężczyzna to chyba tylko potrafi docenić nature kobiety a nie myśli wydmuszkami i nie rzuca się na choinke... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...