Skocz do zawartości

Pomocy :?


SaDzA

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: Witam. Mam do napisania prace licencjacka na temat tworzenia gier za pomoca programu G.M. 5.1. Jestem zielony w tym temacie... a tak sobie mysle ze najszybciej chyba stworze jakas platformowke... Prosze o prorady, wskazowki i o pomoc bo mam jakies 2 miesiace na napisanie jej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sadza: Nie słuchaj się bigsharka. Swoją drogą ciekawy masz temat jak na pracę licencjacką. Umiesz angielski? Jeśli tak, to przeczytaj całego helpa od deski do deski. Autor tam opisył dosłownie wszystkie aspekty związane z game makerem. Przejrzyj takze strone oficjalna programu.

 

Jak nie masz wersji zarejestrowanej (oryginalnej) to cofnij sie do wersji 5.0 (najnowsza to 6.0). Choosen na gg mi napisal, ze tez taki mu chodzil temat po glowie (ale nie na licencjacie), ostatecznie zrezygnowal, twierdzac, ze za duzo z tym roboty. Poleca wziąć się za grę logiczną. Możesz sobie udoskonalić grę GO jego produkcji (masz w dziale download).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Tak w zasadzie to juz zaczelem tworzyc gre platformowa. Na zasadzie podgladu innej gry i przezucaniu pomyslu do siebie a te gre mam z GM 5 jakas tam prosta platformowka ale powiem wam szczerze ze nie jest to zbyt łatwe.... Bo moje pomysly sie nie koncza a nie wiem jak je przenies do GM... :unsure: Prosil bym o kontakt na GG: 3037072

PozDro 4 All i dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...