Skocz do zawartości

Sprzedaż laptopa


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Mam WIELKI problem. Ostatnio czyściłem laptopa i, ekhm, wymontowałem parę rzeczy. Po ponownym zamontowaniu:

 

- komputer po 5 sekundach od uruchomienia się wyłącza się, lub gaśnie ekran.

- jakoś dziwnie harczy.

 

Postanowiłem, że go sprzedam i kupię sobie nowy. Nie wiem jak go wycenić... może parametry coś podpowiedzą:

 

- procesor AMD Athlon XP 2600+

- 512 MB RAM (2x 256 MB)

- dysk twardy 37.5 GB

- karta graficzna Mobility Radeon 9000 (mankament: chyba się schrzaniła, rzeczy 3D nie działają, inne, np. StarCraft działa bez zarzutu).

 

Niestety wg. mnnie jest to kompletny złom. Wypuszczenie go do serwisu kosztuje, a jestem teraz bez grosza. Nie wiem w ogóle, czy opłaca mi się jego sprzedanie i czy za cenę którą ew. otrzymam kupię sobie coś sensownego. (dodam jeszcze, że kupiłem go za ok. 5000zł, więc to chyba też się liczy?). Niestety jest też stosunkowo stary, bo na moim biurku spędził 3,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie sensownej odpowiedzi nie otrzymałem :P Szczerze mówiąc nie lubię swojego laptopa ;p Gdybym ja miał przy zakupie taką wiedzę o sprzęcie jak teraz, to kupił bym coś znacznie lepszego taniej. Innymy słowy po zakończeniu gwarancji wszystko zaczęło się jeb**. Tu nie działa poprawnie bateria, tu się kisi karta graficzna, tu mi się piksel spalił. No czuję się oszukany ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymy słowy po zakończeniu gwarancji wszystko zaczęło się jeb**. Tu nie działa poprawnie bateria, tu się kisi karta graficzna, tu mi się piksel spalił. No czuję się oszukany ;/

 

To chyba takie coś, co po czasie gwaracji zaczyna się psuć i trzeba to nosić do serwisu aby naprawiali odpłatnie. Taka naciągarka portfela.

 

Hm, przy takich uszkodzeniach to ja nawet tysiąca bym ci nie dał. Ot tak, 700 zł może dostaniesz jeśli znajdziesz kogoś hojnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...