Skocz do zawartości

[Python]Boa Constructor


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po instalacji Pythona, wxPythona oraz BoaConstructor, podpiąłem odpowiednio wszystkie pliki i uruchomiłem całość poprzez konsolę. Niestety, w czasie ładowania wystąpił błąd o treści:

'module' object has no attribute 'Notebook.Sizer''

Po kliknięciu na przycisk Ok całość się wyłącza. Nie mam pojęcia, w czym tkwi błąd. Jeśli ktoś byłby skłonny pomóc, to proszę o odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kompilowałeś na konsolę, czy tylko wrzuciłeś ?? :) Upewnij się, czy masz wszystkie dll-e, bo z nimi są najczęściej problemy ;p

Erm, użyłem gotowych binarek (mam dzisiaj dostęp na dłuższy czas do windowsa <_<) a z tego co wiem, to boa to same pliki Pythona i nie ma tam żadnych dll-i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa tak, ale zależy co chcesz później z kompilacją robić - jeśli ma to być program obliczeniowy albo jakiś external, to trzeba wrzucić dll-e z pythona (zależnie python.dll/python24.dll/ephon.dll - lub inne własne biblioteki :)) Boa konwertuje domyslne biblioteki z pytjona, więc fizycznie nie widać ich, ale czasem trzeba jakieś dodatkowe biblio zarzucić... To chyba nawet w jakimś tutorialu pisało :D Choć nie jestem pewien, sprawdź może czy nie masz błędów w kodach i akcjach, bo od tego w sumie trzeba zacząć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...