Skocz do zawartości

Serwer pod updater do gry


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Szukam serwera, z którym łączyłby się updater mojej gry. Próbowałem na kilku serwerach(Google Drive, Dropbox, hostingi www[nie powinno się ich używać ale też próbowałem]) i na każdym wywalał błąd dostępu. Jaki polecacie serwer? Najlepiej darmowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie masz dostęp do FTP.

Ale nie wiem czemu ci dropbox np. nie działał. Każdemu plikowi możesz nadać dostęp publiczny i użyć w grze bezpośredniego linku. Ja tak ładuję ustawienia z xml-a, który jest właśnie na dropboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie masz dostęp do FTP.

Ale nie wiem czemu ci dropbox np. nie działał. Każdemu plikowi możesz nadać dostęp publiczny i użyć w grze bezpośredniego linku. Ja tak ładuję ustawienia z xml-a, który jest właśnie na dropboxie.

 

Grzebię w tym dropboxie i grzebię, i się dogrzebać nie mogę. Szukałem dostępu publicznego ale nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kliknij w plik w dropboxie, którego chcesz użyć (na stronie www dropboxa, nie wiem jak to wygląda w aplikacji) i na pasku adresu zamień "www.dropbox.com" na "dl.dropboxusercontent.com". Tadam, to bezpośredni link do twojego pliku.

Powinno zadziałać, mi tak działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kliknij w plik w dropboxie, którego chcesz użyć (na stronie www dropboxa, nie wiem jak to wygląda w aplikacji) i na pasku adresu zamień "www.dropbox.com" na "dl.dropboxusercontent.com". Tadam, to bezpośredni link do twojego pliku.

Powinno zadziałać, mi tak działa :P

 

To było tak banalne że aż boli :D Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...