Skocz do zawartości

Zablokowane Czy Microsoft robi w Delphi 2009 ?


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

"Czy Microsoft robi w Delphi 2009" - te pytanie mnie dręczy od kilku dni, więc zapytam was. Jak oglądałem sobie fotki z Delphi 2009 i natrafiłem na to:

 

Delphi 2009

 

Jest tam zrobiony interfejs, nie mal że identyczny w Microsoft Word 2007 i innych...

 

Word 2007 (1)

Word 2007 (2)

 

No i chce wiedzieć czy naprawdę Microsoft zaczął robić programy w Delphi 2009.

 

Pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to najprawdopodobniej przez używanie .NET framework - w Visualu w kodzie zarządzanym też takie GUI występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tiger czy ty potrafisz choć w ogóle myśleć? Jestem załamany twoim tokiem rozumowania. Jak Microsoft mógł w Delphi 2009 zrobić Worda 2007, który miał premierę dwa lata temu?

 

Po drugie ten layout zwie się Ribbon i wymyślił go Microsoft wprowadzając pierwszy raz w Office 2007 właśnie. Od tego momentu jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać biblioteki do różnych środowisk naśladujące Ribbona, w tym i Delphi.

 

Po trzecie Microsoft nie korzysta z Delphi, bo nie ma takiej potrzeby. Microsoft korzysta z własnych narzędzi (Visual Studio) do programowania w C++ oraz .NET (głównie C# i VB.NET), tak więc Delphi jest im zupełnie do niczego niepotrzebne, wręcz konkurencyjne do ich oferty programowej.

 

ps. http://en.wikipedia.org/wiki/Ribbon_(computing)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...