Skocz do zawartości

W jakie gry MMO gracie?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

W jakie gry MMO gracie?

Opisujcie swoje gierki.

 

Moja kolei....

 

Ja osobiście gram w Metina2 , kiedyś grałem w Eternal Lands, Shadowbane i w Rakion.Gdy pykałem sobie kiedyś w Rakion (z kolegą) on powiedział mi że znalazł fajną gierkę MMORPG o nazwie Metin2. Powiedział żebym zobaczył screeny i ocenił czy mi się podoba... Wlazłem w Google i wpisałem Metin. Klikłem na adres , i po chwili zauważyłem że stronka na którą weszedłem była Polska :) !(co sie żadko zdaża w popularnych grach MMOrpg). :blink:

Dokonałem rejerstracji i pobrałem gierkę.... Zainstalowałem i okazało się że ta gra jest

w 100% po polsku :D . Włączyłem i dopiero się zaczełoo..... Gra była zajefajna...

Spędziłem dotychczas ok.804 min (jest licznik czasu :lol2: )... Muza i grafa zasługuje w tej

grze na 9/10... Po prostu git! :thumbsup:

 

Tu adresik strony :sp_ike:

www.metin2.pl

:bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi przypadł do gustu Cabal, ładna grafika, ahh ten klimacik ^_^'. Różne typy map, potworki pomysłowe, piękne skille.

Dlaczego Cabal?, kiedyś szukałem jakiś fajnych MMORPG 3D. Miałem kilka do wyboru, więc posprawdzałem filmiki, screeny, no i "jakoś takoś" wybrałem Cabala. :P Widać że pracują nad nią bo na hallowen zrobili dungi z Dyniami, małe dynie z których wylatywały takie itemki i kto zebrał najwięcej dostawał bike ( motory ), a resztę 7 osób astral board ( dyskolorka )... też na święta coś przygotują ale co ja się będę rozpisywał. Jak chcecie pooglądać filmiki to zapraszam na youtube.pl :P

 

Polska Strona gierki:

www.cabal-online.org

 

Oficjalna ( Wersja Europe ):

www.cabalonline.com

 

Oficjalna ( Wersja Korean ):

www.cabalonline.co.kr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo długo już gram w Tibię. Chociaż za namową siostry spróbowałem gry Mu - poza grafiką i muzyką nic nie oferuje. Tibia ma jeden z fajniejszych systemów PVP, ale ostatnio zaczynają ja upodabniać do innych gier i to mi się nie podoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja gram w Perfect World Online gra poprostu super od !lvl'a mozna latac na skrzydlach jako elf inni moga latac na mieczu.Duzo ciekawych questow bardzo urozmaicona gra :thumbsup:

Gram rowniez w Guild Wars nie gralem dlugo bo mam slabego kompa ale na Swieta bedzie nowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza moja gra byla Tibia ale odkad stala sie popularna wysyp noobow, PG i roznorakich cheaterow spowodowal ze cala spolecznosc sie zawalila. Aktualnie to gra dla dzieci bez zycia i szkoly i frajerow. Polityka Cipsoftu(mimo tego ze twierdzili inaczej) popiera granie power gamersko, latwe looty, duzy exp. Kiedys zdobyc lv 200 zajmowalo lata a teraz? Prosze jaki wysyp.

polityka cipsoftu i gracze-debile zniszczyli ta gre. Tyle na ten temat.

 

Ultima online: bardzo chcialem placic tym frajerom z EA za granie w to cudo. No ale rejestracja jest tak maksymalnie skomplikowana i chca ze 3 rozne kody produktu, musze sie rejestrowac 2 razy, totalna masakra. Chyba ktos mi robi lache ze wogole pozwala mi grac w ta gre? EA = sux

 

RunUO: niestety nie ma dobrych serwerow dla tej gry oprocz 2: Divinity i Hybrid. Sa to serwery tworcow RunUO, tylko tam warto grac, niestety na Divinity PvP=sux(sa chyba 3 buildy postaci ktorymi warto grac w pvp, reszta dostaje po dupie) i jest malo osob( 120 najwiecej ile widzialem, zwykle 60-80). W Hybrid jeszcze nie gralem ale jesli gdzies chcecie sie zaladowac to tylko tam(od 800 do ponad 1000 graczy online, czasami nawet 1200+). Pozatym kolesie biora tylko to co najlepsze w UO i takich chlamow jak samuraje i ninja nie znajdziecie.

 

Guildwars - wszystko pieknie ladnie ale grze brakuje duuuzo. Argument tego ze nie musisz juz expowac w jednym miejscu i sie nudzic jest zadnym argumentem. Przechodzenie tego samego story modea za kazdym razem gdy robie nowa postac to dopiero jest nuda, a po tym wszystkim zostaje juz tylko PvP bo polowania po super przedmioty tam nie znajdziesz.

 

MU - point & click. Zadnej strategi, nie trzeba myslec, poptostu idziesz i naciskasz przciski myszki.

 

OTSy - prowadzone przez takich samych debili jak dzisiejsi gracze z tibii, darmowe przedmioty dla ziomkow i gnebienie zwyklych graczy, albo sa poprostu nudne + roznorakie hacki uzywane przez noobow

 

******: gra ktorej nazwy nie wymienie. Fani tibii zrobili wlasna gre taka jak tibia(nie ots). Napisali kod gry i zrobili grafiki samodzielnie. Pewnie chlopaki rowniez byli sfrustrowani nubami i cipem wiec stworzyli cos wlasnego. Jak sie gra? ano tak jak w tibie + kilka innowacji jak np. menu z czarami i ikonkami, bardzo ladna gra. Nietsety juz zauwarzylem pierwszych BRów - noobow na testach. Miejmy nadzieje ze gry nie spotka ten sam los co tibii.

 

2moons: ladna gra od Acclaim(kto mial amige ten juz czuje respect ;)). Niestety dosc szybko mi sie znudzila. Jesli ktos lubi gry 3D w ktorej chodzi tylko i wylacznie o klepanie potworkow, nabijanie lv i zdobywanie lepszego sprzetu to zapraszam. Gra posiada rozne profesje, systemik z Diablo w ktorym wklada sie rozne krysztalki do przedmiotow itp. gra DARMOWA, ale jesli masz troche kasy w RL i nie wiesz na co wydac to mozesz swojej postaci kupic jakies ladne przedmioty za $$$.

 

Diablo2LoD: no niesmiertenly diablo, tyle sie go juz uklepalo na tym hellu a on dalej jakos sobie zyje. Gra jest ciagle fajna, jesli lubisz szybki H&S 2D to ciagle numer 1 na rynku.

 

Wszystkie gry jak L2, jakies tam RYLe i inne gry 3D to niestety zwykle czaty z dodatkowa opcja chodzenia i zabijania, wogole nie warte uwagi- zadnych innowacji, jakby tworcy mieli to w dupie co wypuszczaja, a potem pewnie sie smieja ze wogole znajdzie sie ktos kto w to gra, szkoda czasu i zycia, lepiej wyjsc na dwor.

 

EUO: juz o tym pisalem, najlepszy rougelike online. Znajdzcie temat jak chcecie sie wiecej dowiedziec.

 

 

Na bank jakas gre pominalem no ale co tam, tutaj macie najwazniejsze, jesli chodzi o mnie to aktualnie nie ma gry online ktora by mnie zadowolila w 100%, do wyprobowania zostal mi juz tylko UO hybrid.

 

Oczywiscie wszystko u gory to tylko moje prywatne zdanie, debili i noobów z tibii nie chcialem obrazic, wyrazam tylko swoje prywatne zdanie po spedzeniu nad ta gra sporej ilosci czasu i graniu w czasach kiesy spotkanie polaka na serwie to byla zadkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zależy...

Kiedyś sporo grałem w tibię, ale tak jak powiedział David Dark nooby ją zniszczyły... Teraz to już nie to samo....

 

Grałem też jakiś czas w runescape, lecz szybko m isię znudziło z powodu braku kumpli :D

 

Mu Online - grałem chwilowo, ale nie przypadło mi do gustu...

 

Od jakiegoś czasu ciągle poszukuję jakiegoś fajnego mmorpg ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w CS'a i CoD 2. Nie wiem czemu uparliście się na gry MMORPG a gry MMO to nie tylko RPG.

MMO - Massively-Multiplayer Online. Jakoś w CS-a czy CoD-a 2 na jednym serwerze nie grają setki, tysiące ludzi naraz.

 

Ja nie gram w żadne MMORPG - raz coś tam pyknąłem w WoW-a, ale nie zainteresował mnie zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają do tego setki czy tysiące ludzi. Gry MMO to są gry przeznaczone tylko i wyłącznie do grania na necie i CS jest taką grą I CoD 2 MP też się kwalifikuje.

Źle - przetłumacz sobie skrót MMO na polski. Gry przeznaczone tylko i wyłącznie do grania w sieci nie zawsze kwalifikują się pod MMO. CoD 2 ma Singleplayer.

A widziałeś kiedyś strzelanke gdzie na serwerze grają tysiące ludzi?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie... i nie tylko mnie lecz 1/2 swiata Guild Wars to najlepsza gra MMO. Wiec wiadomo w co gram :)

 

Ktos tutaj mowil, ze Tibia ma fajny PvP... (ZaLeD)

 

Guild Wars to MMORPG z najbardziej rozbudowanym PvP! Gra jest przeznaczona glownie do tego trybu lecz oczywiscie posiada tryb PvE (Player vs. Envoriment) ktory zawiera mnooooostwo questow. Poza tym jest to jedyna taka gra gdyz w grze (jezeli posiada sie wszystkie dodatki) jest okolo 1500+ Skilli dostepnych dla postaci!!!

 

Jezeli ktos kiedys chcialby pograc GW to jestem dostepny w kampani Factions!

 

InFo:

Nick: W Cub, Warrior Cube, Aimed Cube

LvL: MaXXXX :P (20lvl)

Postacie: Warrior x2, Archer x1

GuILd: iCe PL

 

Glownie gram bitwe Kurzikow choc zdarza sie, iz gram PvE :)

 

Ktos jeszcze ma jakies obiekcje co do GW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pykałem swego czasu dniami i nocami w hellbreatha a pozniej w ultime online, i to jedyne gry tego typu ktore mnie wciagnely. Z tym ze hellbreath dlatego ze fajny serwer, a ultima dlatego ze fajna gra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW ssie :jezor:

 

ogolnie mmo sa według mnie nudne :P znaczy sie nie maja tego czegos co by az tak powalalo , grafika super wyjechana w kosmos 3d mnie nie jara .. nie ma to jak pograc sobie w stare dobre crpg i hack'n'clashe ,..

 

nie ma to jak usiasc sobie przy diablo 1 single albo diablo 2 na battle necie .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś strzelanke gdzie na serwerze grają tysiące ludzi?
ja tak, jest takie coś w rodzaju mmorpg, tylko nie pamiętam nazwy. (zamiast leveli zdobywa się kase itp. dzięki czemu można kupić lepszą broń, ale nie jest to nic w stylu cs) Polegało na tym że było kilka planet, na ktorych 3 frakcje toczyły wojny. Można było podbijać te planety itp.

 

Posiadam Guild Wars i poqwiem jedno: TO NAJGORSZE MMORPG W JAKIE GRAŁEM!!!!!!!!

1. Nudne (zawsze przecniwnicy są w tym samym miejscu)

2. Tylko w miastach jest online.

3. Klimat bez smaku.

 

Najwięcej osób gra w WOW'a z jednego powodu, ma najlepsza reklamę, po za tym jest nudny.

 

Ogółem wszystkie mmorpg polegają na tym samym, dlatego się szybko nudzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...