Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

zjarałem kule palenia na lekcji angielskiego i nauczycielka sie nie zczaiła :sleep1: :mellow: :sleep1:

za starych dobrych czasów to jednak bywało sie durniem czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w uwadze:

"Ryszard Stempel,znany także jako dziadekkleofas, cirno, shakował gmclan, poprzestawiał tematy narobił burdelu, a to dlatego że jego syn zjarał kulę palenia, bodajże pod wpływem zachęty usera gmclanu propaganda" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra macie:

Na lekcji religii, każdy siedzi przy nudzony, prawie śpi na ławce. Nagle ksiądz coś tam gada, że fajnie by było gdyby każdy dał w kościele na tacę chociaż złotówkę, na co mój kolega : "A co, zbiera ksiądz na nowy samochód?" Każdy z nas miał banana na ryju :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mieliśmy 2 WF-y. Zaraz na początku jeden koleś napalił się na materac, po czym wybił się, skoczył, a gdy był już tuż tuż, to inny koleś odsunął mu ten materac. Było niezłe "J**nięcie" gdy spadł. Na 2 WF-ie, jeden koleś tak bardzo chciał zrobić salto. Wszedł na płotek (taki, przez który się skacze) i skoczył na materac. Nie udało mu się ani zrobić salta, ani trafić w materac. Potem nie mógł chodzić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja się jeb*em w ścianę i... bolało...

 

Przyłóż sobie zimnego warna do głowy, powinno pomóc.

Maximal

 

Ale to się działo w szkole. Czy to nie śmieszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z matmy pyta (mamy geometrie):

- "Wymien mi chociarz jedna nazwe trojkata"

- (dlugo mysli) "naprzemianległy" (http://pl.wikipedia.org/wiki/K%C4%85ty_naprzemianleg%C5%82e)

- (pani sie lapie za glowe...) "No dobra narysuj mi kat prosty ( L )"

On rysuje, po czym odslania tablice i pokazuje kat rozwarty(lub pelny nie wiem co to bylo) pani na to

- "Dobra siadaj 1 z plusem"

Moze to nie za smieszne ale cala klasa wyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
koleżanka spytała się nauczyciela co to jest kał

 

Ha, ha, ha, jak się śmieję ja.

 

 

 

 

 

 

 

Nasza wychowawczyni ma na nazwisko Stopa. no i ostatnio było losowanie na klasowe mikołajki - kto komu ma dać prezent. Jedna z koleżanek mówi do chłopca:

- Nie uwierzysz, kogo wylosowałam... Stopę! No i co ja mam jej dać?

- Może but?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest fajny nauczyciel muzyki :P

Raz na lekcji zapytał się takiej dziewczyny kiedy trwał okres średniowiecza, ona odpowiedziała, że od 5 do 15 wieku. A on, że chce bardziej dokładną datę to zapytał się moje kolegi a on odpowiedział to samo co ta dziewczyna, a ten nauczyciel powiedział, że o to mu chodziło! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Czy to przypadkiem nie był pan Kurek? :P

 

 

Dzisiaj byliśmy w teatrze. No i dobra, zaczęło się, tam se grają. I w pewnym momencie cisza (akurat wtedy umarł ojciec bohaterki, to ona tak rozpacza po cichutku) jeden koleś z tylnych rzędów zaczyna rechotać. Wszyscy w śmiech :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze świeże bo sprzed 2 godzin.

Wracamy z wycieczki jest ciemno, nudzi nam się,wyjmuję karty i zaczynam ciorać z kumplami w makao

jeden kolega z 4-ki nie grał więc pełnił role stolika,,trzymacza, czy jak kto tam woli ,więc mówię do niego :

Ja:Potrzymaj mi ty mój trzymaczu <pani siedziała 2 siedzenia od mnie i to usłyszała>

Pani:Bartek co ty tam robisz ? <zirytowanym głosem>

Ja:Gram w karty ...<odpowiadam jeszcze bardziej zirytowanym głosem niż ona>

Pani: aha

Przez cały powrót się "domyslaliśmy" co miała na myśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...