Skocz do zawartości

BACKdown


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@UP

Czy ta blondyna to ta dupcia z Twojej sygnaturki?

 

@At Temat

Propaganja ta gra jest wypasiona ale najwieksza wada jaka posiada jest to ze mi i innym uzytkownikom strasznie dluuugo sie wlacza :) Bo u mnie potem jest O.K. (jak to zwykli mawiac ze skladu PFK :) ) ale to wczytywanie to masakra :(

 

@BTW

Gra wymiata :)

Grafika 6/5

Dzwieki 5/5

Muzyka ?/5 (Nie wiem czemu ale u mnie zadnej nie bylo albo jej nie slyszalem :( )

Grywalnosc 10/5 - To sie nazywa grywalna giera :)

 

@Mine Question

Jak zrobiles ten efekt (w Menu) co taki jakby pasek od zaklocen przechodzil przez ekran?

 

@All

Gratulacje udanej gierki :) Zauwazylem tez, ze na GMC zaczeli sciagac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@co do pytania na samej górze - to nie ta, tamta nie jest taka 'wirtualna' :P

@co do dlugiego wlaczania - ta gra jest bardzo obszerna, ma mnostwo grafik (nawet nie udalo mi sie policzyc rodzai przeciwnikow) i no niestety - srednio moglem cos z tym jeszcze zrobic :( i tak w pewnym momencie sam exek ważył 40mb, udało mi sie zejść do 20..

@Na surfacach, to troche przerobiony efekt który zrobił mi buziol, ja sam kiepsko surfacy ogarniam.

@sciągać - tak, ale jacyś małomówni :P

 

@OFFTOP

Co brzmi najlepiej? BACKyard, BACKup, BACKground, flashBACK, fleshBACK, freshBACK, BACKflesh, BACKdoor.. nie wiem jak nazwać sequel ;P

@OFFTOP2

Małe pytanie. :P Wie ktoś może co znaczy back down?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co sie orientuje back down to jakis zwiazek frazeologiczny :-I

 

offtop:

sequel bedzie czyms w stylu 5 łyżek backdowna zmieszane z dużą garścią lost vikings, porządnie obsypane splinter cellem i serią thief, z polewą z prince of persji (nowych czesci ;p ) i z kulką gta na czubku...

Jednym słowem dużo mniej liniowa, skradanka z akcjami w stylu księcia z persji, z kilkoma bohaterami ktorych mozna zmieniac w dowolnym momencie. Ale nie ma co gadac bo robie gre od 3 dni :-I

 

Hmm z tego co sie orientuje back down to jakis zwiazek frazeologiczny :-I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

zawsze mozesz sprobowac powylaczac wszystkie detale (jak ja tak zrobie to gra smiga ze az sam sie jej boje), w kazdym razie jesli BACK2 Ci chodzilo to to bedie smigac az miło (wysokie, ale dużo mniejsze niż w poprzedniczce wymagania)..

@DOWN

Particle effects, motion blur, special effects.. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestseller!

Bestseller - najlepiej sprzedający się produkt. A BACKdown jest za free. ;p

 

A ja w grę nie zagram, za młody jestem. Choć powiem, że te oceny raczej nie wzięły się z nikąd. Martwi mnie to, że gracze młodsi ode mnie w to grają. (Trudno, żeby 12-latek był już dojrzałym facetem mogącym robić co chce.) A później mówią to, jaka zdemoralizowana dziatwa w naszym kraju jest.

 

BTW: Nie odpowiadajcie na tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestseller - najlepiej sprzedający się produkt. A BACKdown jest za free. ;p

 

A ja w grę nie zagram, za młody jestem. Choć powiem, że te oceny raczej nie wzięły się z nikąd. Martwi mnie to, że gracze młodsi ode mnie w to grają. (Trudno, żeby 12-latek był już dojrzałym facetem mogącym robić co chce.) A później mówią to, jaka zdemoralizowana dziatwa w naszym kraju jest.

 

BTW: Nie odpowiadajcie na tego posta.

 

wiem że jest za free ale tu się sprzedaje(pomysł,idea) nie łap mnie za słówka, łap za metafory :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączysz polsat po 22 i masz to samo.. w filmach gore i sex staly sie na porzadku dziennym, (albbo nocnym zwazywszy ze juz po 22..) w grach, przynajmniej to drugie, no i pierwsze w ograniczonych ilosciach ciagle sa pomijane, nie mowie ze to zle, ale ja sie zasad "tabu" nie trzymam, w koncu dokladnie - gra jest free, nie zarabiam na niej ani grosza (mimo sporego "budżetu" wpakowanego na potrzeby gry), dlatego poszaleć sobie można :D

zreszta pamietam siebie jako 12-latka - przynajmniej mi by t agra psychiki nie zjechała, i mysle ze nikomu nie zdjedzie. Mam nadzieje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

napewno nie za trybi>? gra włącza sie bardzo dlugo (a nawet baaardzo, exek w koncu 20mb..).. spotkalem sie z mnostwem przypadkow kiedy ludzie twierdzili ze nie działa, a jak sie eokazało - wystarczyło odczekać swoje 5-10 minut i gra śmigała w pełni sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak bys mial viste to rozwiazanie problemu byloby jasne..

A takto? może jednak za słaby komputer? nie da sie ukryć że backdown małych wymagań nie ma, chodził Ci BACK2?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8gh powinno bez problemu wystarczyc, napewno to nie wina procka..

EDIT.

Wersja na viste będzie.. jak mi sie zachce :P narazie trzymam sie od kodu backdowna z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...