Skocz do zawartości

pare pytań co do programu FPS Creator


Mariusz222

Rekomendowane odpowiedzi

mam pare pytan co do programu FPS Creator

 

1 jak usówać żeczy których niechce naprzykład przypadkiem dodam jakąś ściane i chciałbym ją usunąć jak mam to zrobić

 

2 jak zrobic aby potwory mnie atakowały bo dodam np zombiaka i on zamiast mnie atakowac to stoi w miejscu i dopiero gdy zaczne do niego strzelać to on uciek

 

3 czy można gdzieś pobrać jakieś dodatki np nowe potworu, budynki czy coś takiego do tego programu

 

4 czy można dodawać własne grafiki które sam stworze jeśli tak to w jaki sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu bawiłem się trochę tym programikiem więc postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania.

 

1. Jeżeli nie użyłeś w danym poziomie jakiejkolwiek rzeczy to jest ona automatycznie usuwana podczas zapisu gry.

 

2. Przeciwnik będzie atakował gracza dopiero kiedy znajdzie się on w jego polu widzenia. Musisz ustawiać wrogów tak aby stali przodem do gracza, i najlepiej dodaj im ścieżki ruchu.

 

3. Nie spotkałem się z darmowymi dodatkami do tego programu, istnieją co prawda packi z obiektami, ale są one płatne.

 

4.Można, ale wymaga to użycia osobnego oprogramowania które dostępne jest na oficjalnej stronie FPS Creatora w dziale download http://www.fpscreator.com/downloads.html, niestety nie znam się na obsłudze tych programów :P

 

P.S: robisz błędy ortograficzne, zainwestuj w słownik albo zmień przeglądarkę na firefoxa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...