Skocz do zawartości

Monitor & TV


Bucior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Najpierw chciałbym zapytać:

...o róznice miedzy TV LCD a Plazmą ?

...który z tych typów matryc polecacie ??

...doradzcie mi jaki TV midzy 40-42 cale (musi miec min 2 wejsca HDMI)??

...szukam moniotra LCD 22-24 cale (musie miec HDMI + component, najlepiej DELL'a, LG lub BENQ)??

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o róznice miedzy TV LCD a Plazmą ?

...który z tych typów matryc polecacie ??

 

-TV LCD oferuje zwykle trochę gorszą jakość obrazu od "plazmy". Jednak tego typu rozwiązanie stało się popularne z powodu prostoty produkcji ekranów LCD.

 

-Jeżeli szukasz czegoś, co ma Ci zastąpić TV i monitor, to odpowiedni ekran LCD powinien wystarczyć. Sam używam w swoim pokoju LG Flatron M1921A-oferuje on bardzo dobrą jakość obrazu PC i akceptowalną jakość obrazu TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W monitorach to najlepiej Eizo drogi lowriderze, a nie Samsung = Szajsung. :)

samsung to sie za wszystko bierze, tylko patrzeć jak pralki lodówki i szuszarki będzie robić. Byle robić wszystko i 100 modeli i potem wszystko to szajs.

A potem np. w aparatach są plastikowe soczewki i gorsze zdjecia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Gnysek: Ponoć krążą ploty, że mają chętkę na AMD, które ostatnio jest w poważnym dołku.

 

A co do monitorów: Eizo, Dell, Philips, Fujitsu Siemens, Hellwet Packard, Nec, Viewsonic. :) No i jeszcze jakieś tam modele od Sony typu Bravia (tv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

ja sie zraziłem do Philipsa, bo mi kupa ich sprzętu nawaliła. Miałem 3 wieże, każda poszła do wymiany w ciągu tygodnia jedna po drugiej, telewizor to już w ogóle nawalał, kilka razy poszedł kondensator wart 2 złote, za który za pierwszym razem pan z serwisu skasował 180 złotych, a potem było kilka zimnych lutów na płycie i padł dźwięk. O radiu w którym było jakieś przebicie i głośniki szumiały, oraz o słuchawkach w których urwały się uszy od kabla nie wspomnę... nie wiem tez, czy nie miałem ich żelazka, co dostało tak szybko kamienia, że szok... w sumie jedyna rzecz philipsa jaka mi jeszcze sie nie zepsula (odpukać) to wlaśnie monitor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...