Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - pożegnalne splashe


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też slyszalem, że farmera frana można w 5 minut zrobić.

 

nom , a almore zapewne by napisal ten co ci powiedzial to w 5 min ;]

 

A tam mi nie chodzilo o mmorrpg tylko zwykle rpg xD

 

W sumie nie powiem ze borek zmarnowal czas na almorze bo mysle ze sie nauczyl wiele , i chyba najwarzniejszego sie nauczyl i nas wszystkich robiacych w gm ze to nie specjalnie nadaje sie do mmorrpg ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum iż większość osób nie siedzi bezprzerwy przy kompie jak niektórzy, dlatego pracują powoli, na dodatek czym dłużej pracujesz, tym więcej masz pomysłów i tym gra lepsza, gier nie powinno robić się na szybko po wymyśleniu wstępnego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "był"temat o "pożegnalnych splashach(czy jak to tam sie pisze) .

Zrobiłem własnego , ale że jestem tylko łupim nic nie umiejącym nastolatkiem to jest on w powerpoincie ;).

 

Zaraz jak sie dowiem gdzie moge uploadować i jak zrobić żeby muza dziłała to dam linka ... ("jak sie dowiem" oznacza że czekam na pomoz ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu trzeba próbować, a jak się nie uda, to uderzyć z innej strony. Nie wiem czy kiedyś tworzyłeś jakąś rozbudowaną grę, ale z twoich słów wydaje mi się że nie...

 

Nie nie tworzyłem, małe programiki w C++sie, i gry bezgraficzne ale Visuala ni grzybca nie ruszałem. Patrząc na wasze wypowiedzi odczuwam pewną wrogość z waszej strony. Nie każda wypowiedź musi być nasadzona wazeliną i prosze nie porównywać mnie do dziecka z piaskownicy, tylko dla tego że mi się coś nie podoba.

 

Prosze także nie przewidywać po cóż to pisałem, ale wprost się zapytać. Nie pociąłem się jak Almora upadła i nie mam wyrzutów co do tego.

 

Jeszcze raz powiem, że wasze komentarze co do mojej wypowiedzi są irytujące, ponieważ nie każdy musi myśleć tak jak wy.

 

pozdrawiam pinn

 

EDIT: Patrząc na posty ze strony czwartej dodam jeszcze (bo zaszło pewne nieporozumienie) nie ubliżyłem Almorze, a na to wygląda że tak to zrozumieliście. Pocieszacie Borka, tekstami, że ich gry też obrażali, że są kiepskie. Nie obraziłem Almory, ale nie podoba mi się jej zakończenie.

 

Krucjata na pinnacla, bo nie podoba mu to co się stało. Powiedzmy całemu światu jak źle mówił!

BTW Jedyny nieagresywny post jaki był komentarzem do mojej wypowiedzi wyleciał z kompa Borka. Paradoks, czy zwyczajna mądrość jednostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piinnacle po prostu nie wiesz nawet jak powaznym wyzwaniem jest zrobic taka almore i takiego HSa// sam nie skonczylem i nie skoncze ponad 50% swoich projektow, i jako ktoś kogo średnia długość tworenia gry to ok. 1 rok - rozumiem borka. Wena z czasem ucieka, a jak ucieknie nie ma sily ktora przykuje do czegos tak nudnego i z każdym zapisanym bajtem trudniejszego jak programowanie.

Bless aai. Propaganja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i prosze nie porównywać mnie do dziecka z piaskownicy, tylko dla tego że mi się coś nie podoba.
źle mnie zrozumiałeś. to czy Almora ci się podoba czy nie - mam w dupie :) czepiłem się tego jak napisałeś posta. porównałem go do wiesz czego (nie chce mi się powtarzać), bo takie miałem odczucia przeczytawszy tego posta. jak byś obraził się na Borka, bo nie skończył projektu na którego zrobił części userów GMClanu smaka. sam przyznajesz, że w tym, erm, 'fachu' masz słabe doświadczenie a mówisz coś o wytrwałości. klaskanie mu się należy chociaż za to, że taki wielki projekt pociągnął dosyć długo w głupim programie do tworzenia gierek. na resztę można bluzgać :rolleyes: nie jestem do ciebie wrogo nastawiony, po prostu napisałem o tym co mi się nie podobało, nie pasowało, to wszystko.

 

no i to na tyle co miałem do powiedzenia. życzę miłego dnia (a raczej nocy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinnacle@ A Ty dalej swoje... Jak dla mnie jesteś poprostu przemądrzały. Myślisz że wiesz w wszytko, a bynajmniej bardzo dużo... Rzeczywistość jest okrutna i tak nie jest. Gry typu MMORPG zawsze pochłaniają bardzo dużo czasu ( W dodatku w pojedynkę lub małą ilość osób ) Almora jest projektem który wymaga bardzo dużo czasu nawet lata... Nawet dziś prace nad grą tworzone w zespole 6dziesięcio osobowym mogą trwać nawet 2 lata ... Więc nie ma co mówić że szkoda tylko... POWODZENIA PRZY NASTĘPNYM PROJEKCIE ! I ŻYCZĘ CI ABYŚ GO SKOŃCZYŁ Borek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Borka się nie obraziłem, bo nie mam powodu, ale gdy pisze coś co dla większości forumowiczów może się okazać kontrowersyjne to zwykłem dać tego uzasadnienie. Po prostu doszedłem do wniosku że nie ma już po co rajcować się projektami z gear studio. Moje zdanie (i chyba mam do niego prawo co nie?).

 

exclife, pozwól że twojego posta komentować nie będe, tak to niektórzy mają, że lubią się kłucić dla samego faktu kłucenia, rozmowa z tobą w tym przypadku nie ma sensu. btw nie powielaj już słów innych, które wszyscy słyszeliśmy

 

Jedyne zastrzeżenia które powinniście wygłaszać powinny dotyczyć treści merytorycznej mojego postu, a nie poglądów odnośnie Almory

 

pozdrawiam pinn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...