Skocz do zawartości

Undead Army


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem robić tą gierkę już dość sporo czasu temu, jednak od paru ładnych tygodni nie mam chęci ani motywacji, aby to kontynuować i nie wiem czy w najbliższym czasie powrócę do pracy, więc podzielę się z wami moim dziełem teraz, jakkolwiek skromne by ono nie było i ile by w nim nie było bugów :) .

 

Tytuł: Undead Army

Gatunek: shooter

 

Opis: Akcja rozgrywa się na bliżej nieokreślonym terenie trawiastym, gdzie nie wiadomo skąd pojawia się nasz bohater, atakowany przez tysiące żywych zwłok, praktycznie nie posiadających inteligencji. Mamy do dyspozycji 7 broni, a w tym pistolety, shotguny, karabiny, granaty itp. i musimy nie dać się zabić (teoretycznie, ponieważ w obecnej wersji jesteśmy nieśmiertelni :P ).

 

UPDATE (v.0.11):

-dodane menu (biedne ale jest :P ),

-nie jesteśmy już nieśmiertelni,

-dodane punkty (każda sekunda to 1 pkt., każdy zabity zombi - 10 pkt.)

-poprawione błędy związane z granatami,

-spore zmniejszenie rozmiaru pliku.

 

Download: Undead Army 0.11

Rozmiar pliku: 2,5 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Dariusz Szczygielski

Fabuła:
na razie brak

Grafika:
Dariusz Szczygielski

Muzyka:
na razie brak

Screeny:

01, 02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne i estetyczne... ale puki co straszliwie nudne.. No i te bronie jakieś takie nieefektowne, powinienes zrobic jakies dziala ktore potrafia zrobic naprawde ladne kuku, np. minigun, czy jakies nie bazujace na kulach zeby bylo mniej monotonnie.

mozesz pomyslec na czyms w stylu railguna z quake.. nawet by ciekawie to wygladalo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo odpowiadają mi takie bronie laserowe itp., ale jeszcze zobaczymy jak to będzie. Na pewno zrobię miotacz ognia, jeśli chodzi o takie bardziej wymyślne zabawki, ale to w przyszłości. Niedługo dam małego update'a, a później powoli będę myślał nad fabułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie gra naprawde fajnie, moj wynik tylko 594 ale nie wiedzialem ze mozna sie zabic od wlasnego granata :P

 

#Edit

2302, nie da sie zabic przeciwnika jak stoi kolo Ciebie i nie wyglada jakby Cie bil tylko nie powiem co robil o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeciaz jest napisane ze jego...

Moje uwagi:

- głucho coś

- zrób możliwość wysłania punktów na strone żeby gracze mieli motywacje

- jakieś bonusy pojawiające się i bronie też żeby nie były wszystkie odrazu

- różne zombi silniejsze słabsze wolniejsze szybsze

 

Ogólnie gra podobna do Crimsonland... dlatego obniże Ci ocene bo niestety mam porównanie ;] Ale rozwijaj gre i dąż do tego żeby była lepsza niz Crimsonland ;]

Ocena: 3.5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, więc po kolei:

Po pierwsze: grafika jest całkowicie moja, jak już to zaznaczyłem w pierwszym poście.

 

Po drugie co do uwag:

głucho coś

dźwięków nie chciało mi się do tej pory szukać, gdyż wolałem się zająć istotniejszymi elementami gry, a muzykę chciałbym wykonać sam, jedank nie mam na razie weny :P .

zrób możliwość wysłania punktów na strone żeby gracze mieli motywacje

Pomysł dobry, ale jeszcze zobaczymy jak z wykonaniem. Po za tym nie wiem czy to ma sens, ponieważ obecny tryb rozgrywki (a właściwie jego zalążek) w założeniu ma być tylko dodatkiem do gry, w której chciałbym zrobić normalną fabułę i misje.

jakieś bonusy pojawiające się i bronie też żeby nie były wszystkie odrazu

Oczywiście tak będzie :] .

różne zombi silniejsze słabsze wolniejsze szybsze

j.w.

 

Po trzecie: projekt jest chwilowo zawieszony z powodu braku wystarczających umiejętności :mellow: (jest to moja pierwsza gra, której nadałem grywalny charakter :) ). Na razie zajmuję się czymś prostszym (nie będzie to Pacman ani Catch the Clown :thumbsup: ).

 

Po czwarte: w Crimsonland nawet nie grałem, ale takich gier jest setki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...