Skocz do zawartości

Zablokowane I'm kill you


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za offtopa

 

I'm kill you - Jestem zabijam cię. Mądry tytuł.

No sorry, ale jeśli twierdzisz, że to jest podobne do GTA tylko dlatego, że widok jest z lotu ptaka to grtz. :)

 

Pozwól że cię poprawię:

Niepoprawne "Jestem zabijam cię"

Poprawne tłumaczenie Jestem zabije cię

 

A tu jak by było jak ty przetłumaczyłeś:

I'm Killing you

 

A co do gry, gra naprawdę fajna tylko grafika jest no jakby to ując nie higieniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopa

 

 

 

Pozwól że cię poprawię:

Niepoprawne "Jestem zabijam cię"

Poprawne tłumaczenie Jestem zabije cię

 

A tu jak by było jak ty przetłumaczyłeś:

I'm Killing you

 

A co do gry, gra naprawdę fajna tylko grafika jest no jakby to ując nie higieniczna

 

 

Co!! Fajna!! Kolejny nam ocipiał ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co!! Fajna!! Kolejny nam ocipiał ^_^

 

Takie małe sprostowanie.

 

1. Jeżeli o to Ci chodzi, nie napisałem, że gra jest fajna.

2. Nie jestem jego obrońcą, tylko uważam, że to jest żałosne tak kogoś wyśmiewać. Nie lepiej pomóc ?

3. I tak btw. jeżeli uważasz, że jeżeli komuś coś się podoba a Tobie nie, to od razu ocipiał, to..hehehe śmiech na sali - O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.

 

Ps - gra mi się nie podoba, staram się tylko pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek:

Na to wygląda. ;]

 

Pozwól że cię poprawię:

Niepoprawne "Jestem zabijam cię"

Poprawne tłumaczenie Jestem zabije cię

Nieprawda. ;q Black dobrze przetłumaczył. Słyszałeś o czymś takim jak Present Simple? ;p

 

Do reszty:

Nie offtopować, bo będę rzucał warnami. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh! To nie jest "87 gra kasy" tylko "87. gra kasy"! Przy liczebnikach porządkowych (czy jak to się tam nazywa) stawiamy kropkę. Możemy też ew. zapisać liczbę cyframi rzymskimi (w tym wypadku. LXXXVII).

 

@gnysek:

Ale on brzydko mówi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak autor tej gry wytrzyma te wszystkie oceny... Może zanim tu zajrzy lepiej pousuwać te posty? ;]

 

I'm kill you = ja zabijam ciebie, a powinno być albo I kill you = zabijam ciebie (cyklicznie, czyli na pewno nie to) albo I'm killing you = zabijam ciebie (w tej chwili, czyli raczej też nie to) albo I'll kill you = zabiję cię (to o to chyba chodziło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSLEPLEM

Co to za sciany, nawet nie umiesz narysowac zwyklej prostej sciany tylko jakiies kamyki i nie umiesz uzywac edytora tekstu w paincie :o?

omfg

Az razi w oczy

Masz racje, ale masz problemy z ortografią. Te kamienie zwalił >.< A te napisy to szok i jeszcze te ubranko w sklepie >.< Normalnie jak zobaczyłem, szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Np. "OSLEPLEM", "sciany", "narysowac", "zwyklej" itp.

Przepraszam za OFF-Topic

 

O jezu...Nie każdy pisze polskie znaki ; ).

Co do gry...Nazwa jest zabójcza a sama gra jest raczej słaba, chociaż nie wiem, czy zrobiłbym lepszą : ).

 

~Zeke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gdy nadepnę trupa, to on mnie zabija? Dlaczego pojazdy tak koślawo się prowadzą, no i dlaczego one odbijają się od ściany jak piłka? Dlaczego moi przeciwnicy obijają się o ściany niczym po 5 piwach, jeśli nie lepiej, chodzą bez ładu i składu i ogólnie zachowują się jak piłeczki do flippera? Dlaczego ta gra jest taka szkaradna, a budynki budowane są z kamienia? (A właściwie z kamieni, a to różnica :} ) Co nam daje zajrzenie do wnętrza samochodu, czy spojrzenie w niebo? Dlaczego po tym gra się restartuje? Dlaczego trup, który leży na glebie obrywa od moich strzałów? Dlaczego dźwięki się odtwarzają w nieskończoność, gdy przejadę np: po martwym człowieku? Dlaczego ta "gra" ma idiotyczny tytuł?

 

1/5-bez komentarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm .. nie pisz ze podobne do gta bo kogos zniechecisz kto jeszcze nie gral w jedynke a bardzo chcial :P

 

Chiales zrobic gre ale ci nie wyszlo .. tak mozna podsumowac xP

 

Chociarz nie wiem czy tak bardzo chciales czy od niechcenia ..

 

0 animacji w grze , muzyka nie twoja , wszystko sie kupy nie trzyma .

 

Jak na trupa wejde umieram ? .. chyba że ze strachu :P

 

Jak chcesz naprawde zrobic gre grą to musisz nad nia dluuugo posiedziec :P

 

bez oceny xd

Pozdrawiam ;p ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...