Skocz do zawartości

ZJAZD GMC 2007 - wstępne zapisy


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Ok. Wstępnie zakładam, że jednak wyjazd się odbędzie. Zbieram zatem listę osób które chciały by pojechać.

Proszę o nie udzielanie się osób nie zainteresowanych zjazdem, w temacie.

W temacie mozecie zadawać pytania nt. zjazdu, ostrzegam jednak, że zbędne dywagacje i rozmowy będę kasował.

Zgłaszając chęć udziału, zapisujcie też miejscowość z jakiej jedziecie, oraz środek transportu.

 

Informacje na temat wyjazdu

 

Data i miejsce: 15 - 18 sierpnia, Sulęczyno woj. Pomorskie (data nie jest jeszcze przesądzona, nie kontaktowałem się z ośrodkiem, bo nie wiem ile mamy chętnych osób ).

Koszt pobytu: 192 złote (dokładne info: http://www.podroznik.gda.pl/cennik_p.php) w tym (x4 dni):

20 zł - domek z łazienką 6 osób (łącznie 120 złotych za cały domek)

28 złotytch - wyżywienie (śniadanie obiad i kolacja)

Koszt dojazdu

12 złotych (x2): PKS Gdańsk - Sulęczyno = 24 zł (na PKS nie ma biletów ulgowych)

POCIĄGIEM PKP (ulga 33%)

Na relacji Kraków - Gdańsk Główny ok. 58 złotych, klasa 2, bez miejscówki

Na relacji Zakopane - Gdynia przez: Katowice, Warszawę, Gdańsk ok. 40 złotych, klasa 2, bez miejscówki

Na relacji Przemyśl - Gdynia przez: Rzeszów, Kraków, Warszawę, ok. 60 złotych, klasa 2, bez miejscówki

oczywiście bilet jest tańszy, gdy wsiadamy po drodze.

Do gdańska można też dotrzeć PKSem, ew. ze stacji Gdynia Główna pociągiem podmiejskim SKM za niecałe 2 złote.

 

Łącznie ok: 350 złotych.

 

 

Lista osób chętnych do wyjazdu:

1. gnysek - Gdańsk

2. -[PhariseuS]-, Kraków

3. Ajot, Łódź, możliwość zabrania się samochodem dla innych uczestników !!!

4. Proxx ?

5. iv!n ?

6. owyn

7. Zakol ?

8. pablo1517 ?

9. Moho

10. eXcLiFe

11. LionX ?

12. Szymek ?

13. TeeGee

14.

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie DOKŁADNIE byłby ten zjazd?

 

KUR** MAĆ!!! WSZYSTKO MASZ W PIERWSZYM POŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!

 

Przepraszam, troche mnie ponioslo. Niestety moja kochana rodzina oczywiscie zmienila zdanie w ostatniej chwili i postawili mi takie warunki wyjazdu, ze juz wolalbym pracowac w kopalni soli bez wynagrodzenia. Nie jade, a szkoda, bo zawsze chcialem na cos takiego pojechac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę...

Tylko mam nadzieję że te spotkanie będzie warte 400 pln...

 

Moim w ogóle zdaniem było by najlepiej zorganizować spotkanie na poziomie prywatnym... Czyli ładujemy się do kogoś na chatę albo śpimy w przyczepach, ja osobiście mogę spać w wannie xD Bardzo wygodna szczególnie po kilku piwkach. Ale cóż... Zgłaszam się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Mamy już 10 osób które były by w stanie pojechać, brakuje jeszcze 5, do tego wszystkie 15 muszą być na 100% zdecydowane - inaczej nawet nie piszę do ośrodka czy są wolne miejsca. Dla 10 osób nie opłaca się przejechać pół czy nawet całej polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...