Skocz do zawartości

Chodzenie po podłoce pochyłej i jazda autem w 2d


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jak zrobić , żeby ludzik chodził po podłoce pochyłej, o różnych kształtach itp

2.Jak zrobić ruch auta(bo tego nie ma już na oficjalnej stronie)??

HElp me

Z góry dziekuje

 

Hmm.. nikt nie napisał jeszcze??

 

przepraszam że cały czas pytam CZEMU NIKT MI NIE POMOŻE A WIEM ŻE KTOŚ CZYTA TEN TEMAT(mr. woozie) : crying :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozumiecie...No naprawde przeczytajcie se powyższy temat.
Nie, to ty nie rozumiesz że nie potrafisz napisać o co ci chodzi. Czego żądasz skoro nie chcesz przykładu tymona? Chcesz abyśmy napisali ci wszystkie sktypty tutaj? A ruch samochodu powinien być w faq, albo w pierwszym lepszym przykładzie z samochodem. Po za tym Proxx dobrze ci napisał czego powineneś użyc, no chyba że nawet nie wiesz co to speed i direction <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tu mój problem:

Robie gre z bieganiem, zrobiłem teren jako jeden sprite, dodałem tło podłoge, ale podłoga jest traktowana jako tło?? Pomóżcie mi(podłoga jest czarna, a tło jasnoniebieskie)

P. s Teren jest duży

 

Ps2:Te tło to nie backround tylko w jednym spricie.(O o widze że ogląda mój temat Dark Maximal, nie dawaj mi warna plis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mam teren. Który ma z ok. 3500 pikseli wsadzilem go do Gm'a odpalam, ide, ide a za chwile cały czas jest platforma prosta, chociaz przeciez dalem podloge nierowną. A na dotatek chodze po niej dziwnie, co moglo sie stac??(dalem vievsy przeciez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...