Skocz do zawartości

Kilka poprawek!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Właśnie poprawiłem kilka błędów systemu sesji w portalu. Dzięki temu w bloku użytkowników online powinna pojawiać się taka sama lista jak na forum, bez powtórzeń użytkowników oraz gubień paru ksywek. W razie błędów proszę mnie informować w tym temacie (ale pojawiające się od czasu napisania tego tematu, gdyż przed chwilą modyfikowałem pliki na żywca :P).

 

Dla pewności warto się wylogować, usunąć ciasteczka domeny i zalogować ponownie.

 

Woho! Jestem w userach online! xD

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Tymek dorobił, teraz za jakiś czas dodam dział Nasze Produkcje z najlepszymi grami z Game Makera w Polsce - oczywiście tylko redakcja będzie je dodawać, żeby nie było smietnika, i potem kazdy będzie mógł skomentowac i ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla Starwalka (MissionAERO) znajdzie się miejse w tych najlepszych produkcjach? Mam zamiar poprawić, bo wszystko jest dobrze, 0 negatywnych opiń oprócz jednej Pata związanej z interfacem.

 

Co do poprawek: spox (najdłuższy komentarz XD), a są jeszcze jakieś bugi/błędy na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie, jak zobacze jakąś fajną grę na forum to po prostu dodam ją do serwisu i tyle. A, że fajnych gier za duzo nie ma (fajna to taka w ktorą gra się więcej niż pół godziny i nie zyga się nią jeszcze), to dział będzie spełniał swoje zadanie. Chodzi o to, żeby można było zobaczyć, jakie gry zrobiliśmy, bo planuję w czerwcu ponownie napisać do CDProjektu, w sprawie pomocy w przeprowadzeniu konkursu dla młodych programistów (konkretnie, chodzi o nagłośnienie i nagrody). Jako że GMC jest non-profit, to są na to szanse. A jak nie to jeszcze EA Games i Techland zostają. Oczywiście grę trzeba będzie w Game Makerze zrobić, ale nad konkretami będę myślał potem, najpierw muszę inne rzeczy przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skasowałem cały ten offtopic który tu powstał. nnn dostał bana na tydzień za spamowanie.

Firemark, jak jeszcze raz będziesz pisał posty typu

Niech ktos zamknie ten topic i da warna
to sam dostaniesz warna. Chyba w regulaminie wyraźnie jest napisane, że nie piszemy takich postów, tylko naciskamy Report? Tak długo jak był ten offtop, nie został ani razu zgłoszony post ze spamem pana nnn.

 

Proszę nie odpowiadać na tego posta, chyba, że macie do powiedzenia coś na temat poprawek na GMCLAN o których jest ten topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...