Skocz do zawartości

The Adventure Of The Destroider


Force

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:The Adventure Of The Destroider

Gatunek: platformówka

 

Opis: DAWNO DAWNO TEMU BYŁ SOBIE POTWÓR KTÓRY NISZCZYŁ PEWNE MIASTO. BYŁA TO KONKRETNIE WARSZAWA! DO OBRONY MIASTA ZABRALI SIĘ LeGENDARNI DESTROIDERZY!!

FORCE I BLOOD NISZCZĄC WSZYSTKIE PRZESZKODY PRUBUJĄ DOSTAĆ SIĘ DO POTWORA!

 

Wersja: 2.0

Download: https://gmclan.org/up1307_4_AOTD.html

Rozmiar pliku: 5 MB

 

Autorzy: Force

Programowanie: Force

Fabuła: Force

Grafika:Force

Muzyka:Force

Screeny:

screen.jpg

menuscree.gif

 

Aby wejść gdzieś w Menu nacisnijcie pierwsze litery wyrazów na klawiaturze. All w Informacjach (przycisk F1 lub C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Denna grafika.

2.View nie idzie za druga postacia.

3.Druga postac idac (chyba) w lewo zmienia sie w serce

4.Denna grafika.

5.Punkty sa za obiektami.

6.Po zetknieciu z przeciwnikiem zawsze wraca sie na strat (to wkurzajace)

7.Denna grafika.

8.Nie ma limitu zyc.

9.Nie kilka sie na przyciski, tylko naciska pierwsza litere napisu.

10.Denna grafika.

11.po wybraniu 1 postaci i przejsciu poziomu, przechodzimy ten level 2 postacia.

12.Brak dzwiekow

13.Denna grafika.

14.Postac ma dziure.

16.Origin postaci nie jest wysrodkowany.

17.Denna grafika.

18.Brak dzwiekow.

19.Duzo zajmuje a prawie nic nie ma.

20.Denna grafika.

Jedyny plus to glos czytajacy fabule. Jedyne co mnie zdziwilo to to iz mmimo ze zobaczylem screena, sciagnolem to cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze przesadzacie. Przeciez to logiczne ze jak chlopak zaczyna dopiero tworzyc gry to dla niego nawet taki badziew bedzie czyms pieknym i bedzie chcial sie pochwalic ze to zrobil. Zreszta nie ma w regulaminie punktu ktory zabranialby wstawiania pierwszych lub badziewnych (lub pierwszych i badziewnych) gier.

 

Ja tak samo sie czulem jak zrobilem moja pierwsza gre (labiryncik xD). Bylem taki dumny z siebie ze musialem kazdemu ja pokazac. Dla mnie ona byla 8 cudem swiata ;)

 

 

Co do gry to mam zastrzezenia do paru rzeczy:

Wymienil je juz Micasner wiec przytocze tylko numerki: 2, 3, 5, 8, 11, 16.

Grafika moze nie jest najlepsza ale cieszy mnie to ze rysowales ja samemu. Popraw te bledy a gierka bedzie w miare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta? A co ty powiesz na to że moja pierwsza gra jaką tu wstawiłem nie była takim gniotoburgerem. Nie była też szczytem możliwości GMa czy jakimś dziełem ale napewno poziomem wyższa od tego. Podkreślę słowo MOJA, nie mowie o pierwszym M&L bo to robiłem na spółe z Tymonem, potem zrobiłem tego remake już całkiem sam. Poprostu ja nie umieszczałem tu swoich pacmanów i innego typu gniotów bo niby po co -_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wtedy by było parę tematów w Gotowe Gry i w Dema Gier :P . Ja osobiście sądzę, że mało kto nie pokazywał swoich pierwszych gier. To jest po prostu coś, czym człowiek chce się pochwalić i ma go motywować do dalszej pracy ;p . Zamiast marudzić, że ta gra jest totalnym dnem, to powiedzcie mu, co powinien poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zapominajcie ze to jest demo wiec nigdy nie wiadomo co z takiego czegos moze powstac. Mozliwe ze jeszcze bedziemy zaskoczeni ze to ta sama gra xD Zreszta jesli komus gra sie nie podoba i nie ma zamiaru jej oceniac no to po co ja sciagac i komentowac? Wystarczy wyjsc z tematu - w taki sposob kazdy bedzie szczesliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem co ich obrzydza, ale mimo to że najwyższych lotów grafika nie jest, mi przypomina oldschool. :) Przynamniej nie jest to kolejny zestaw gotowców.

 

No ale z tymi bugami to rzeczywiście przesadziłeś. Na drugiej planszy kamera źle działa, idąc w lewo bohater zamienia się w serce, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to zaopatrz się w program typu GIMP czy Photoshop, albo typu CorelDRAW czy Inkscape, bo w paint narysujesz tylko wtedy ładnie jak znasz się na pixel arcie, a co jak co, po tych rysunkach widać, że nienajlepszy jesteś w tym ;) . Zaopatrz się w GIMP czy Photoshop - tam zrobienie platformy to dwóch warstw i dwóch gradientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiam grę, wybieram Blooda (Jak to dlaczego? Metalowiec zawsze wybierze "blood" :P ), narratot i...rozlegają się Trzask! Zgrzyt! Hałas! Co to? Myślałem, że to jakiś straszny death satan russian metal xD Ale nieeeee...to się muzyka zaczęła ciągle na nowo uruchamiać, bez jednoczesnego zatrzymania wcześniej odtwarzanej muzyki. Wpadam potem na potwora i...zwiecha gry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...