Skocz do zawartości

Program do łączenia plików wideo


Vardi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy istnieje program do łączenia plików wideo ? Np. mam film w dwóch plikach (CD1 i CD2) i chcę to połączyć w jedną całość, ale żeby porządnie połączyło (bez żadnych przeskoków itp.) ? Jeśli istnieje to możecie mi polecić jaki jest najlepszy program do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz oryginalny Microsoft®© Windows® z oryginalnym kluczem produktu, to Movie Maker'a masz za darmo :P

 

Albo tego HyperCam'a se ściągnij - też darmowy, ale jak już to polecam ci świetnego Movie Maker'a prosto od Microsoftu®© :D

 

(no co chłopaki ? bijemy się który użyje więcej specjalnych znaczków ? :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vardi: Wow ! Wpasowałeś się i napisałeś post dokładnie o 0:00 ! Jak to zrobiłeś ?! :P

 

To co że WMV, trza mieć Windowsa® żeby mieć przywileje ! Windows® i Movie Maker roXXX ! xP

 

To że Valhalla to takie swobodne forum, nie znaczy że można pisać takie, za przeproszeniem, pierdoły! Warn.

Dawidsu

 

A co to tylko ja ? xP A Windows® i tak roXXXuje. No bo tak. A chyba już kiedyś ustaliliśmy, że można pisać pierdoły na Valhalli. Mój post był częścią bardzo inteligentnej, kulturalnej i skomplikownej dyskusji na temat wyższości formatu WMV i programu Microsoft®© Movie Maker nad VirtualDupem. I nie porównuj moich postów do pierdół, za przeproszeniem, bo to obrażanie mnie i wspaniałego Microsoftu®©. Chłeps.

(a nie znudziło się już Wam dawanie mi warnów za bezmyślne posty ? :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...