Skocz do zawartości

Jak spotkałeś Game Clan


murdalow

Rekomendowane odpowiedzi

no i wtedy wpadłem na gmclan.org ( lub .iglu.cz )

i znalazłem kursy, przykłady, wszystko ! Po kilku dniach zarejestrowałem się !

Dokładnie to zarejestrowałeś się 4 dni temu. Więc powiedz mi, jak mogłeś trafić na .iglu.cz, skoro gmclan już tam nie stoi dobrego kawałku czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kiedyś link do GM 5.0 + ResourcesPack's na GameStarze(szukałem RPGa!).Ściągnąłem bo już się mi znudziło pisanie w VB.Potem w googlach wpisałem 'poradnik do game maker' i jakoś znalazłem arta 'Kurs GM 5.0' autorstwa Borka.Po kilku dniach zarejestrowałem się,dodałem stronę do zakładek i tak od już prawie półtora roku staram się odwiedzać GMClan codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafiłem na GMclan??? Wiecie co-ja szczerze i naprawdę NIE PAMIĘTAM! :lol: Nie wiem jakim cudem, ale kompletnie nie wiem, jak to się stało. Czuję się tu, jakbym był członkiem tego forum od urodzenia. Byłem tu zawsze i będę, póki Ranmus pozwoli (i póki będę miał dostęp do internetu) :)

 

Najprawdopodobniej po prostu Was znalazłem przypadkiem, szukając czegokolwiek o Game Makerze. Spodobało mi się to forum i nadal mi się cholernie podoba!

 

Nie jestem pewien, czy tak rzeczywiście mogło być-mówię, że praktycznie nic nie pamiętam :)

 

Ale głupoty pieprzysz nie wiesz jak to było? Naprawdę nie pamiętasz? Kiedyś wpadłeś do mnie (ty jeszcze nie miałeś neta) i zobaczyłeś jak piszę coś na tym forum pytałeś się co to jest za forum to ja ci powiedziałem że o GMe. Chciałeś stworzyć konto i jak dobrze pamiętam (chyba że nie pamiętam) to zrobiłeś konto u mnie na tym kompie mojej siostry (wtedy nie miałem swojego).

 

A zemną to było tak że szukałem info o Game Makerze i znalazłem jakieś przykłady na GMclan, potem zauważyłem że jest forum i założyłem konto Huderlord tak jest do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja znalazłem GMClan przeleciałem już dużo programów do "tworzenia gier"...Najpierw dostałem komputer w święta (miałem ok.5 lat xP)

Gdy chodziłem do podstawówki dostałem neta (Chyba w 3 klasie) zacząłem ściągać gry takie jak Snake itp. Później (Ko.4 lata później) mój braciak zaczął ściągać gry takie jak HL lub CS. Zainteresowałem się robieniem gier i wpisałem w Google "Tworzenie gier" i tak spotkałem się z GM 5.0, ściągnąłem ten program. Zacząłem szukać kursów do GM'a spotkałem właśnie GMClan kliknąłem na FAQ (Nie było jeszcze dokumentacji) i zacząłem coś skrobać w GM. Alt to jeszcze nie koniec bo się nie zarejestrowałem na GMClan. Zacząłem szukać innych programów (Za trudny był xP) i tak znalazłem kliki ściągnąłem TGF i spolszczenie do niego a te spolszczenie miało taki plus że mogłem budować gry jako EXE Wtedy pod lukałem jak mój braciak ściąga te gry. Wpisałem w google "MultimediaFusion Crack" wtedy zacząłem robić gry w MMF póżniej szukałem coś o MMF i znalazłem forum RomanX'a ( NukeBoards ta strona jeszcze jest aktywna ) później miałem dość gier 2D i zacząłem w MMF skrobać coś w 3D (Pluginami)

I za trudno było w MMF robić gry 3D. Szukałem w Google "Tworzenie gier 3D" i tak spotkałem programy jak DarkBasic, The3D Gamemaker i oczywiście na końcu GameMaker. Zacząłem szukać kursów (W 3D) i tak zostałem w GMClan. Gdy zrobiłem swój 3D przykład zarejestrowałem się tu i go dałem.

..:::FIN:::..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie ja Wolfoxer i Konrad wpisałem w google "tworzenie gier", "program do tworzenia gier" i znalazlem gm 5.0 :P po jakimś tygodniu chcialem nauczyc sie czegos wiecej wiec wpisywalem "kursy game makera" i wkoncu natrafilem na gmclan :D jeszcze pamiętam Bigsharka i jego chwalenie sie swoim Cairo xD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak.

 

Byłem sobie na wakacjach. Na wakacjach 0% komputerka. Więc zobaczyłem ile mam oszczędności i chciałem sobie kupić jakąś komputerową gazetkę.

Niezbędnik leży. Jakieś tam pełne wersje itp. Kupuję, otwieram: Patrzę: jakiś program do robienia gier. Wszystko co było o nim napisane przeczytałem z 10 razy, i podniecony (xD), że zrobię swoją pierwszą grę czekałem aż owe wakacje się skończą.

No i zrobiłem swojego "Kliknij na piłkę". Później z gotowych grafik zrobiłem "Packa" (kiedyś był na forum) no i dodawałem ciągle jakieś nowe levele.

Później pomyślałem: Fajnie by było, jakby ktoś inny zobaczył moje wypociny. Wlazłem na kukle i wpisałem "GAME MAKER".

Gdy już wlazłem zrobiłem wielkie oczy (:P) i pomyślałem:

"O kurw*! Jakie rzeczy można z tym programem wyrabiać!". Zobaczyłem 'forum'. Wlazłem, kliknąłem na zarejestruj... I jestem =]

 

@up: Tak samo mi :D A dokładnie to brzmiało:

 

O każdej porze bighsark zawsze pomoże!

(biały kolor): Chyba że wyjechał na pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O każdej porze bighsark zawsze pomoże!

(biały kolor): Chyba że wyjechał na pomorze.

Ściśle rzecz biorąc, napis brzmiał: "O każdej porze bigshark zawsze ci pomoże.". A drugą linijkę dopisał bodajże Ranmus bo zbanowaniu biga. :) Jak tak teraz na to popatrzeć z perspektywy czasu, to z Rybki był nawet fajny gość. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbędnik leży. Jakieś tam pełne wersje itp. Kupuję, otwieram: Patrzę: jakiś program do robienia gier

O! Ja też w niezbędniku znalazłem GMa! Opisywali tam Catch the clown (tylko zamiast clowna była piłka). Zakładam, że to był kwietniowy/marcowy numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem na stronie GameC++reator'a a tu nagle mi taki button wyskoczył ^^ więc kliknąłem weń i przeszedłem na stronę toplisty xD I rozpocząłem jej zwiedzanie, jako iż kiedyś miałem gm'a pomyślałem że fajnie było by odświeżyć znajomość ^^

 

Hmm.. a tak a pro po... Dawno mnie tu nie było ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...