Skocz do zawartości

WAŻNE! Lojalka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O, widzę, że moja poprzednia wypowiedź zabolała? No i dobrze, boś sam się wrąbał we własne gówno. :] Czepiasz się o to, że do twojego udziału na forum użyłem określenia "spamowanie" oraz "pierdzenia w stołek", ale pierw sam pozwoliłeś sobie na sformułowanie całej akcji "kradzieżą" mimo iż tak nie jest...
nie, nie zabolała. tak, czepiam się spamowania, bo nie spamuje. mało się udzielam, praktycznie tylko w Valhalli, czasem pomogę z jakimś naprawdę błahym problemem, ale bardzo rzadko. pomagam Maximalowi w lidze (choć tylko w kwestii tematów) i to chyba na tyle. poza tym to tak, pierdzę w stołek, bo już się GM'em nie interesuje. no i co do tej 'kradzieży' - fakt, za mocne określenie. co nie znaczy, że poglądy mi się zmieniły, bo pomysł dalej mi się nie podoba :P

 

Poza tym przy zerowym udziale w zasobach im większy staż, tym głos taki ma coraz mniejszą wartość, ponieważ maleją szanse, że dany użytkownik w ogóle coś zrobi i gmclan nie będzie miał potem czego ukraść, tak więc praktycznie głos takiego TeoTN jest ważniejszy od twojego. Brutalne ale prawdziwe. :P
rozumiem, ale skoro tak, to po prostu mogłeś posta przeczytać, pominąć i zapisać moją opinię w dziale tych, których zdanie liczy się najmniej. i się nie obrażę, bo doskonale wiem że tak jest ;]

 

i tym optymistycznym akcentem, kończę.

 

edit do posta niżej: a właściwie nie wiem, tak z zasady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uważam że będzie to dobra jeżeli każdy będzie miał prawo do JEDNEJ kopii w dowolnym serwisie, przed zamieszczeniem poinformuje admina który to walnie obok zasobu/arta itp. informacje o tym że można znaleść także w: ... i jest to jedyna legalna kopia poza GMClan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze - troche mnie to wali ;) przykłady robie rzadko, i jesli kiedys stworze cos boskiego - prosze bardzo to moze byc exclusive dla GMa, i jak dla mnie wszystko jest cacy dopuki nikt ie chce zabrać mi praw do gierek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

e to akurat każdy używa, a jako gnysek podpisuję się tylko ja :P

przgooglujcie sieć i sprawdźcie :D mógłbym przecież zastrzec to jako znak towarowy, ale na to trzeba kasy :P

 

Nawet nie próbuj mnie wkurzać! =P

Tymon

 

Grrrr... który sprzątnął mojego posta :] ?

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-czy serwis http://www.powerofgames.vgh.pl (ten niedawno omawiany w jednym z tematów team, co dopiero powstaje) można uznać za konkurencyjny dla gmclan.org? Jego tematyką jest bardziej tworzenie pomocy niż sama pomoc początkującym. Zamieściłem tam przykład i chciałbym go także dać w jakimś nowym topicu na GMclanie. Czy to koliduje z aktualnie wprowadzonymi paragrafami??? Domyślam się, że tak, ale czekam na odpowiedź osoby bardziej zorientowanej w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie oburzają się o ten pomysł.

Kradzież?

 

Przecież wiele dziedzin życia jest na tym opartych.

Na studiach jak Wam zadają coś do domu to myślicie ze macie do tego prawa. Każdy kawałek kodu, który napiszecie na studiach jako praca domowa, praca na zaliczenie itp (czyli po prostu zlecona przez kogoś z uczelni) jest własnością uczelni.

 

W pracy jak piszecie kod, to on tej jest własności firmy, no chyba że sie samozatrudniacie i piszecie na umowa zlecenie.

 

Pisząc swoje przykłady chcecie je gdzieś rozpowszechnic, no i właśnie zawieracie umowe z GMClan.

Wy możecie przykład/artykuł (z założenia wartościowy) umiescić na łamach prestiżowego serwisu,j jakim by sie stał GMClan po wprowadzeniu tej zasady.

GmClan natomiast zyskałby licencje za co za tym idzie również pewność, że nie starci tego zasobu, ani że nie znajdzie go na innym wortalu.

 

Przypominam, że to Wy dalej jesteście autorami, bo zrzekając się praw, nie zrzekacie się autorstwa.

 

Suma sumarum, zastanówcie sie jeszcze raz i dobrze przemyślcie ten pomysł, a dopiero później zgłaszajcie jakieś argumenty przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...