Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ktoś w ogóle zwraca uwagę na te oceny? Przecież wiadomo, że to kompletna loteria i ludzie klikają jak leci :D.

 

guxio:

 

Kto mi to spiraci? : D.

 

Żart mało na miejscu, a jak to nie jest żart... Poza tym MAGI to nie mini-gra, to po prostu gra ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje się tu grę tylko dlatego żeby dowiedzieć się jaka jest ta gra a jak się napracuje i widze 1 gwiazdke to mnie aż coś bierze!!

 

Dlatego uważam że oceniać powinny jakieś trzy doświadczone osoby taka jakby komisja i żeby tylko oni mogli głosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio: Nawet z tą obniżką nie kupię, ponieważ moje Tajne Rezervy Finansowe zostały przeznaczone na:

-Pół roku serwer

-Domena na rok

-(cały czas się zbiera) komercyjny szablon (kto mi zrobi do 100zł? :P)

I nawet na drobny wydatek nie mogę sobie pozwolić. (no chyba, że ten wydatek do CDA ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa:

 

Ja bym się tak na Twoim miejscu tymi gwiazdkami nie przejmował. One naprawdę nic nie znaczą - liczy się ogólny odbiór gry. A zresztą to kompletnie nie sprawa na ten topic ;).

 

Solmis:

 

System updatów? Doskonały, nowoczesny, niesamowity... email ;).

 

Ostatnim razem (v1.1) wysyłałem samemu, ale teraz jest już zbyt wielu klientów i po wersję 1.2 trzeba się było zgłosić samemu. W przyszłości załatwi to za mnie automat, ale na razie mój webmaster nie miał czasu się w to bawić.

 

W mailu po prostu dostaje się jednorazowego linka do nowej kopii gry.

 

guxio:

 

Twoja kasa, Twoja decyzja. Choć tłumaczenie, że "mi nie starczy" jest rochę dziwne - no chyba aż tacy biedni nie jesteśćie ;). Jak nie chcesz kupować, to przecież nie musisz (i nie musisz podawać swoich powodów) - to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

 

Dla mnie fajnie, że w ogóle w to gracie :D.

 

miki77:

 

Z Playem pogadam. Choć z tego co wiem, ich warunki wymagały by pewnych sporych modyfikacji, żebym chciał je przyjąć ;). Oni wymagają pełnych praw, a ja na to nie pójdę żadną miarą - za duża strata.

 

A swoją drogą - nawet jakbym wydał grę na półkach, to i tak cena by była pewnie wyższa niż te 22 zeta ;). Kupowanie online rox, nie mówiąc o tym, że tak to przynajmniej ja dostaję Twoją forsę, a nie dystrybutor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solmis:

 

System updatów? Doskonały, nowoczesny, niesamowity... email ;).

 

Ostatnim razem (v1.1) wysyłałem samemu, ale teraz jest już zbyt wielu klientów i po wersję 1.2 trzeba się było zgłosić samemu. W przyszłości załatwi to za mnie automat, ale na razie mój webmaster nie miał czasu się w to bawić.

 

W mailu po prostu dostaje się jednorazowego linka do nowej kopii gry.

 

W mailu? Czyli udostępniasz full version w necie?

Oo :D

Mam nadzieję, że jak np. gość który dostał w mailu linka, jak poda go kumplowi, to ten nie będzie miał pełnej wersji za free. x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze można spotkać się (w Polsce xP) z piraceniem gier. Pójdziesz na giełdę i wszystko znajdziesz. x3

Ale na szczęście piracą, co popularniejsze gry(np. NFSU 2 xD, bo to jest droższe i lepiej się sprzedaje) , więc na razie MAGI powinno zaznać spokój. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że piractwo istnieje. Ale co z tego? Co mam z tym zrobić? Zresztą, gdyby ten "ktoś" sprzedawał MAGI w necie za te 10$, to by wylądował w sądzie ;).

 

A poza tym gry indie nie mają aż takich problemów z piractwem, póki nie trafią na portale (bo wtedy można cracki pobierać i hulać do woli).

 

Naprawdę - bez przesady z tym ;). Zamiast się martwić na zapas, lepiej po prostu powiedzcie co myślicie o grze i czy czegoś Wam nie brakuje. Tu naprawdę możecie mi pomóc, bo gierkę ciągle staram się usprawnić i nie wykluczam updatów równie poważnych jak ten z v1.2.

 

Swoją drogą - czy ktoś w ogól pograł w 1.2? Jeśli tak, to jak się Wam podobała nowa muza (kosztowała mnie trochę to jestem ciekaw ;)) i interfejs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borek:

 

Dzięki. Miło to słyszeć od Ciebie.

 

@Vianom:

 

Jasne - ceny Roba to nie tajemnica - 50$ za minutę muzyki. Ja miałem małą zniżkę, bo mu bardzo pomogłem z promocją i zaczęciem biznesu na poważnie (wciskałem wszędzie jego imię i znalazłem mu parę płatnych zleceń).

 

Moim zdaniem było warto wydać tę kasę. Muza jest naprawdę fajna i bardzo dynamizuje grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie jakiś czas. Co reklamuje? Różności i jakoś bana nigdy nie miałem. Reklamowanie jest łatwe jak się znajdzie odpowiednie miejsce i po czaruje słowem. Hmmm... Mi brakuje większej złożonośc np; odmienny repertuar czarów u każdego przeciwnika; po pokonaniu niektórych można by dostawać jeden ich czar do wyboru; specjalny czar aktywny po wykonaniu odpowiedniej sekwencji (nieznanej graczowi, ale mogłoby to być sygnalizowane gdy się jest blisko); trudne do osiągnięcia cele, które umożliwiają zdobycie unikalnych czarów, np zabicie rywala w jakimś czasie, nie używanie określonych czarów w czasie walki, użycie osłony nie więcej niż 5 razy itp (powiedzmy 6 unikalnych czarów dostępnych po osiągnięciu trudnego celu); pokonywani przeciwnicy mogliby napełniać wskaźnik użycia specjalnych czarów, np leczenie do pełna ze zwiększeniem ilości hp, mocna osłona odbijająca pociski, itp (przykładowo jednorazowego użycia i opróżnia się wskaźnik); tryb w którym można chodzić po losowo generowanych labiryntach, kilka poziomów, ze statystykami pokazującymi osiągnięcia (liczba zabitych, czasy walk, ukończenia poziomów, itp) i łączną notą. Coś tam by mogło być dla urozmaicenia zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to dopiero dzisiaj zassałem MAGI bo jakoś nie byłem do niej przekonany... A wiec odpalam i juz na samym początku miłe zaskoczenie w postaci wypasionego intro i menu :) jedziemy dalej Nowa Gra... na początku nie mogłem się troszke połapać co i jak ale juz po 5 minutach wessało mnie na maxa w ten klimat a do tego ta muzyka i animacje na światowym poziomie ! w demko pykałem nie wiem z 2 godziny i jestem pod wrażeniem MAGI. GL ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nathaniel:

 

Co reklamuje? Różności

 

Toś mi odpowiedział :D. Dzięki za sugestie. Kto wie, może na jakimś etapie rozbuduję sam gameplay MAGI.

 

@C3X:

 

Dzięki wielkie. Takie posty naprawdę poprawiają mi humor ;).

 

 

A teraz coś dla oczu - kolejna porcja concept artów z gry:

 

Astrologist - postać nadchodząca w następnym updacie:

skanuj0007th.jpg

 

Caligrapher:

skanuj0008th.jpg

 

Sorceress:

skanuj0009th.jpg

 

Możecie kliknąć obrazki, żeby je powiększyć. Mam nadzieję, że się Wam podobają. No i pamiętajcie - promocja już jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :D. Licentia poetica mojej drugiej połowy.

 

Mi też się pomysł nie spodobał (swastyka to znak, który już się baaardzo źle kojarzy) i w końcu w grze na klacie kaligrafa widnieje nieokreślony symbol ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to jest swastyka "w tą dobrą stronę", czyli znak słońca, który się chyba pojawiał w paru starożytnych kulturach, a ta znana swastyka nam wszystkim to jej przeciwieństwo, czyli śmierć itp. Nie orientuję się za bardzo, ale coś tam słyszałem o tym :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...