Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, w tym roku konkurencja jakości pomiędzy ArcMagi i Almorą 2 się szykuje, a teamy rosną w siłę

 

Właśnie. Ja bym o nie mówił o konkurencji, tylko o tym, że dwie fajne polskie gry mają szansę powstać w tym roku :). Almora: ToD i ArcMagi są zupełnie różne, mają inne gameplaye, inną grupę docelową, inny styl prezentacji. W zasadzie łączy je tylko engine, Rob Westwood i obecność czarów ;).

 

Rozmowy się robią 50/50. Połowa poprawnie (o Magi/ArcMagi), druga o Saqqarah...

 

Eee tam ;). Ten temat ma już dwadzieścia kilka stron. Celowość zgubił już dawno ;). Dla mnie wygodnie, bo jest takie "moje" miejsce na GMclanie, żeby Was pytać o różne rzeczy i zapodawać nowinki. Zresztą o MAGI jedynce już się naprawdę nie da więcej powiedzieć :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To byłbyś magicznym siódmym Polakiem, który to zrobił ;).

 

A tak z informacji z parafii - współpraca z nowym programistą przebiega naprawdę ekstra i wszystko powstaje dużo szybciej niż myślałem. W tym tempie gra ma szansę mieć grywalną betę naprawdę niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba drugim albo trzecim. Już nie pamiętam. Kasą się tak bardzo nie martw - dla każdego, kto kupił stare MAGI, na AcrMagi będzie jakaś bardzo duża zniżka. Może nawet 60%. Zależy mi, żeby starzy gracze mogli pograć w sequel.

 

Może przed betą wrzucę Wam działające menu główne do ocenienia - już mi tam niewiele do zrobienia zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pierwszy raz doszedłem do śmierci i uczciwie powiem że roztrzepała mnie z palcem w tyłku :P

mój braciak próbowal ją rozwalić już z 10 razy i raz mu sie prawie udało ;)

cięężko ;)

ale w ArcMagi dojade drania! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solmis, na pewno nie. Pierwszym Polakiem był ojciec kumpla, ktoś musiał przetestować czy sprzedaże działają, a nikt z nas nie miał karty :D. Potem już nie pamiętam - Ty albo Webzir. Do tego dwóch gości z Warsztatu, jeden z szefów Codeminion i jeden tajemniczy jegomość kilka dni temu.

Hmm... zaraz - to już siedem osób. Wow, czyli g-Enjoy byłby ósmy. Ha ha, walą dzwiami i oknami ;).

 

Propa, he he he. Śmierć jest oporowa. Ale w końcu to Śmierć, a to nie byle jaki cieńki Bolek :). Pocieszę Cię, że w pozostałych trybach gry jest jeszcze trudniejsza :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eeee... Hej :P

Doszedłem do 10 strony i nie chciało czytać mi się dalej [26 stron...]

 

wiem, wiem, temat nie był ruszany od dwóch miesięcy ale.. ?

Mam takie pytanko - co z tą drugą częścią ? czy projekt ten upadł ?

 

A tak btw. ConGratulejszyn osiągnięć ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko - nic nie upadło. Wręcz przeciwnie - dzięki nowemu "programiście" bardzo ostro przemy do przodu. Do 28-mego mamy zaplanowane zamknięcie wszystkich czarów, poprawienie bugów i dopracowanie architektury gry. Potem zabieram się od razu za AI i w niedługim czasie powinienem mieć coś w co się da zagrać. Bardzo mi zależy, żeby zdążyć na tegoroczny Independent Games Festival, a termin zgłoszeń upływa w grudniu.

 

Nie postowałem nic, ponieważ mieliśmy małe przetasowania. Skończyłem wspołpracę z graficzką, za to dołączył do nas naprawdy niesamowity grafik. Serio - niesamowity. Pospadalibyście z krzeseł, gdybyście się dowiedzieli kto to jest. Ja w każdym razie spadłem :D.

Niestety gość jest lead artistem w bardzo dużej firmie growej i nie mogę używać jego nazwiska (lojalka w umowie :angry:) . Jakby co, Propa wie kto to jest i może potwierdzić, że się nie przechwalam ;). Może Wam niedługo podrzucę jakiś fragment jego roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A bo smaku narobił mi teraz na poznanie jego tożsamości :P Bo jak się zastanowię nad tym, jakich wielkich artystów w tej dziedzinie znam, to nikt nie przychodzi mi na myśl, a skoro to ma być ktoś od kogo spadnę z krzesła, ciekawość wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie w creditsach - lojalka to lojalka - straciłby pracę :angry: . Coś wykombinujemy z jakimś pseudonimem.

 

Dziadek, słowo "podrzędne" sprawia, że chcę zjeść twoją wątrobę z frytkami. A nie lubie wątróbki :D. Poza tym "indie" brzmi dumniej niż "shareware". Już w ogóle mało kto tego sformułowania używa ;). Ale serio, problem polega na tym, że nie możesz robić nic na własną rękę, kiedy pracujesz dla firmy game-devowej. Czy jesteś supe-duper directorem czy zwykłym testerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

E, nazwisko i tak by Ci nie powiedziało bez Googli :P

Ale i tak najważniejsze w tym wszystkim jest to, jaki będzie efekt końcowy. Wygląda na to, ze nieco klimat ArcMagi ponownie się zmieni, ale to tylko moja opinia. TeeGee obiecał, że da na forum screena z gry, jak już będzie miał więcej grafik gotowe.

I na to czekajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Chcę zdążyć na ten IGF, a termin upływa w grudniu. Z drugiej strony tam nie trzeba mieć kompletnie ukończonej gry, wystarczy solidna beta. Na pewno do końca lata chcę mieć grywalną wersję.

 

Zbieraniem się tak bardzo nie musisz martwić, bo dla każdego posiadacza starego MAGI będzie bardzo duża zniżka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Z taką grafą, to się chyba skuszę. Zresztą dolce tanieją, a skoro stać mnie wydać 15 dolców na Super Stardust HD na PlayStation Network, to czemu za ArcMagi nie miał bym zapłacić, jeśli demo będzie przyjemne ?

 

@propa: te donice to ma takie wielkie, prawie jak w Soul Caliburze :P Ulubiona postac graczy to będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, już nie gadaj. Dla mnie ważne, że ktoś kupuje, a nie kilka dolców w te czy we wte ;). Polska jest pod tym względem dodatkowo specyficzna i miło mi, że jest w ogóle jakieś zainteresowanie.

 

EDIT: Gnysek, w sumie nie takie duże, ale fikuśnie podskakują ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...