Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online [ MMORPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci KUR*** dam zamykac projekt !!! A tak naprawde, walczyc warto moze niedlugo bedziesz mial z niej zyski, a moze potrzebujesz jakiegos dofinansowania ? Mysle ze jak kazdy wrzuci po 10 zl to sie moze cos uzbierac. Nie zamykaj tego projektu, nie spiesz sie z nim, wkoncu nikt cie nie pogania a ze wszyscy jestesmy napaleni to nie ma sie co dziwic tak juz jest ;) Wyspij sie idz do roboty a jak przyjdziesz usiac do almory i powoli do wszystkiego dojdz, nic cie nie pogania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Quaz... czy jakoś tak. Słuchaj jak giera nie spełnia twoich oczekiwań, to nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka wchodzisz na serwer. Gra zawiera sporo błędów, które były nie do wychwycenia podczas testu Almory na LANIE, ponieważ LAN to idealne warunki sieciowe, gdzie dane są przesyłane bardzo płynnie, jednak jak widać sytuacja się zupełnie zmieniła gdy gra została odpalona przez NETa.
Jak nie wiesz jak się pisze mój nick to go skopiuj, to raz. Dwa, chyba napisałem, że mało mnie obchodza bugi, bo to normalna sprawa, wiec nie pisz o tym, ze gra na lanie i necie to dwa swiaty, doskonale o tym wiem. Jedynie konstruktywnie skrytykowalem gameplay, chyba mam do tego prawo, więc się nie obrażaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Borek, daj spokój. Myślałem, że gra się w ogóle rozwali przy tylu graczach i łącze szybciej zdechnie, a w grze będą się znacznie większe cuda działy, ale nie było źle, powiem więcej, jestem miło zaskoczony, nawet bardzo. :)

 

Po drugie zrobiłeś z jedną rzeczą fatalny błąd, a mianowicie po co zrobiłeś premierę pierwszej bety na oficjalnym forum GMC? Przecież oni do Ciebie zawsze będą mieć straszne lagi, a Ty nie dysponujesz jeszcze serwerem z dobrym łączem. Moim zdaniem trzeba było ograniczyć test do np. Polski, a my byśmy wyłapali te podstawowe błędy. Dopiero po tych poprawkach można by było zaprezentować całemu światu. Wiem, tam jest znacznie większa widownia, ale do takich testów to trzeba mieć serwer w Ameryce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie cały czas wywala, wszystcy gracze i wrogowie znikaja, a zarass się pojawiają, nie można włączyć gdy są problemy z dziwękiem, od czasu do czasu jakiś bład z healthem, raz mi się zawiesiło i kompa restartowałem. No niewiem czy to taka piękna gra będzie jeśli będzie nadal jeden wielki LOG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niie no borat :P Nie gadaj że porzucisz projekt który już na głupich betatestach odniosł spory sukces ;) jak dla mnie gra jest genialna :P w sumie ciesze się że jeszcze jej nie skonczyłęś... już bym przez to nie zdał klasy (wiadomo czemu xD) człowieku, ta gra ma POTĘŻNY klimat, a moim zdaniem nadać grze silny klimacior to najtrudniejsze z tego wszystkiego co sie robi. Widać że w gre włożyłeś coś więcej niż tylko wiedze i umiejętności ale także dusze (albo serce :P). Brachu, jak ty z tego zrezygnujesz to ja sie pier....lne z mojego bloku xD No bo jak taki PROS (Masz już spory autorytet tutaj ;) ) boi sie że nie da rade zrobić dobrej gry (a ja wiem że mozesz :P tylko trzeba czasu) to co ma zrobić ktoś taki jak ja xD? Nie zwazaj wiec druhu na przeszkody jakie ci rzuca pod nogi GM, ale chwyć za oręż (klawaiturkie xD) i wojuj dzielnie albowiem chciec znaczy móc :P

 

Pozdro

 

EDIT:

Po drugie zrobiłeś z jedną rzeczą fatalny błąd, a mianowicie po co zrobiłeś premierę bety w naoficjalnym forum GMC? Trzeba było zrobić tylko na gmclanie, dla Polaków.

 

Popieram. ;)

 

PS: Ja oszaleje na punkcie tej muzyki xD leci od paru godzin w winampie i sie nie nudzi xD skad ty wytrzasnąłęś tego geniusza xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek! Ty w ogóle wypluj tamte słowa!!

 

Jak jest ten błąd

"hp_draw = 48/hp_max*hp"

to można zamiast tego napisać

 

{
var hp_draw_anty_bug; \\ :P

hp_draw_anty_bug=hp_draw;
if !hp_max*hp =0 {hp_draw = 48/hp_max*hp}; 
else  hp_draw =hp_draw_anty_bug;
}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze być głupi pomysł... ale może jak masz ochote wiecej spać zapoznaj z projektem jakiegoś prosa (jaka szkoda że to nie moge byc ja xD) no nie wiem... Ranmusa :P słyszalem ze dobry w te klocki. Albo Tymona, ostatnio coś gadał że w grupie pracującej rwie sie do roboty xD (to tylko propozycja) nie muszą koniecznie ci ingerować w kod, mogliby poprostu ci go przegladać, a nóż moze by sie ktorys dopatrzył tego małęgo błędu. Wiem jak to jest jak jest błąd a ne wiadomo o co biega xD ale powim jedno... niech moc DEBUG MODE będzie z tobą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ta jasne chciałbyś :P

 

a co do błedu

ERROR in
action number 3
of Draw Event
for object NPC_Drawer:

Error in code at line 9:
   
  hp_draw = 48/hp_max*hp

at position 17: Division by 0.

 

to nie wiem kto tam co natłumaczył xD ale chyba starczy dać przed tym

if (hp>0)

zwykłe niedopatrzenie :P przy takiej ilosci kodu normalka nie xD

 

EDIT: @Tymon xD hahahahaa :P

trzeba było zamienic na pablo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem posta Little. x3 Po za tym masz rację, jestem do kitu, nie znam się na GMie i jestem beznadziejnym modem. ;_;

 

Pablo, pisałem:

hp_draw = 48 / max( 1, hp_max * hp );

xP

 

EDIT

Dajta spokój. Po za tym, dopiszcie "psychol" do pierwszego zdania. xD

 

EDIT 2

A. I oczywiście kończę z GMem.

 

EDIT 3

Czy pisałem że jestem lamerem? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Borek nie zaprzestanie robieniu Almory To można zrobić :)

By tam były pomysły, rozwiązania na niektóre bugi,i "Wiadomości od Borka" :P (by się to ustaliło :P)

 

Ojej. dostanę warna?

 

A chcesz? =)

Tymon

Powiedz, że tak! Warny są fajne, mówię ci! =P

Patrysław

 

Ciach, ciach! x3

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie dostaniesz, ponieważ ludzie chcą podyskutować o Almorze tylko nie ma gdzie*, więc dlatego zaproponowałem zrobienie specjalnego podforum by modzi się nie czepiali.

 

*A nie ma sensu robić strony fanowskiej, bo raz, że za wcześnie, dwa jak powstanie oficjalna strona, to i tak wszyscy tam sobie pójdą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w całej rozciągłości i długości zdania Borka, który rzekł że potraktuje Almorę jako trening, POPIERAM. Lepiej zaprawdę zrobić dobrego hack'n'slasha niż MMORPG'a przeciętniaka, a na taką nabijankę expów single-player toto ma ambicje.

 

No i Borek zrobił rzecz straszną - odpala public beta server nie przechodząc zamkniętych NET testów :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek ty tylko ględzisz, ciebie zadko warto słuchać.

MMORPG'a przeciętniaka

 

jakiego przecietniaka oO?

Jak dla mnie to najlepszy mmorpg w jaki grałęm bo dla mnie liczy się klimat a to ma niepowtarzalny. Szczególnie smiesznie bylo jak siekali w 14 pająki i Vianom czy ktos krzyczy odwrót i wszyscy 2 kroki do tyłu i stoją w safe zone xD. Gierka jest gites.

Jestem za oddzielnym podforum ale bez głupot typu "pomysł na rozwiazanie buga". W przyszłosci pojawi siętam dział FAQ, jak uruchomić gre, jak rozwijać najlepiej postać, jakiś handelek między graczami z GMC i rózne poradniki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, to rzeczywiście jest najlepszy MMORPG, chociażby że Made In Poland xP

 

A i popieram pomysł z podforum, chociaż to może się szybko rozejść... Widzieliście, co się stało z tamtym chatem ... ? Ktoś tam był na początku, nawet sporo osób, ale później jakoś się koślawo zrobiło i każdy zaczął gadać coś od rzeczy (x]) i tera nikogo tam ni ma xP A z tym forum, to mam też propozycję, żeby nie dodawało do licznika postów, tak jak na Valhalli... Ale co ja gadam !! Kogo tera posty obchodzą, kiedy nie widać ile ich mają twoi konkurenci !! x]

 

Chociaż jest jeden zapodany przeze mnie wcześniej sposób, ale nie będę ciągnął, bo się z tego posta już robi jakiś offtop xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...