Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online [ MMORPG ]


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Za często mnie wywala, czasami laguje i zdarzają się dziwne bugi np.:

Zdarzyło mi się, że zamiast jednego bohatera, miałem ich dwóch :D Nawet fajnie to wyglądało, bo bohater walczył pałką z przodu i z tyłu :P.

Nie wiem czy to Borek się bawił czy bug, ale za potwora dostaje różny exp. A gdy zabiłem jednego z nich nagle dodało mi z 15000 exp-a -_-

A i jeszcze jeden bug jaki sobie przypomniałem: Gdy logujemy się do gry i wyskoczy błąd o nie powodzeniu, na dole ekranu są przyciski z gry.

Jak coś jeszcze sobie przypomnę, to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pat, trzeba było się tym złotem podzielić!

 

Więc tak:

1. Te potworki są strasznie wredne i uparte! Ganiało mnie z pięciu węży i dwa pająki, sprowadziłem je do wioski i zaczekałem aż reszta ich wybije (w tym czasie siedziałem z Ranmusem i bodajże Vianomem w pobliskim domku przed kominkiem XD)

2. Jest ok. 30% szansy, że gra się zatnie, wyłączy lub zablokuje.

3. Nie chcę narzekać, ale zwiększ trochę szansę trafienia lub osłab te potworki.

4. Pablo, ja cię widziałem i szedłem za tobą, ale gdzieś znikłeś, a potem w ogóle cię nie było.

 

Mam pomysła! Zbierzmy grupę ok 15 osób i zaatakujmy! Będzie raźniej i łatwiej (po minucie gry eliksirów mi zabrakło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem, daję sobie spokój. Bugi jak to bugi, zawsze są podczas bety (chociaż to powinna być alpha), ale gra i tak chodzi wyśmienicie jak na mmorpga w GM. Problem jest inny, gra (IMO) bardzo szybko się znudzi, zero jakichś innowacji, wszystko powielone z innych tego typu gier. Celując w rynek mmorpg z nikłym budżetem, a co za tym idzie relatywnie słabą otoczką, trzeba wyjść z czymś co zaskoczy gracza na tyle, zeby inne gry (z duzo wiekszym budzetem) na dluzsza mete wypadly słabo przy naszej produkcji. Zdaję sobie sprawe, ze jeszcze wielu rzeczy nie ma, ale niektorych rzeczy juz sie raczej zmienic nie da.

Podsumowując, jak na realia GMa gra świetna, jak na rynek mmorpgów słabiutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quetzacotl

Eh to nas dobiłeś ;/

Była taka gra na gmc Stick Online (czy jakoś tak) platwormowka online (takie mini real zycie z expieniem) non stop jest ok. 20 osob online, serv stoi 24/7/365 ;d nie ma kont premium ale widocznie duzo osob dotuje ten projekt gdyz dalej sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo, rowniez dostalem 600k kasy i 6k expa, o ile kasa zniknela to exp został.

Pio_trek, nie mowie, ze ludzie nie beda w to grac, wszak w Tibie tez gra sporo osob a gra jest niewiele lepsza od Almory, jesli nie gorsza. Co nie zmienia faktu, ze Tibia to szyt. Na mmorpg.pl jest topic "Moja idealna gra mmorpg", tam ludzie wypisuja rozne cechy, ktore chcieli by aby gra mmorpg zawierala, radze poczytac. Wiekszosc osob z tamtego forum siedzi w mmorpgach 6-7 lat, niektorzy nawet po 10 (początki ultimy online), takze wiedza o czym mowia, ja sam obracam sie na tym rynku 6 lat i grałem w około 30-40 pozycji z tego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quetzacotl ma dużo racji jednak wydaje mi się, że trochę przesadza. To dopiero wczesna wersja Almory i myślę, że Borek wprowadzi jeszcze wiele urozmaiceń.
Możliwe, ze przesadzam, w końcu każdy oczekuje czego innego. Jednakże, w produkcje typu zabij 50 robali, po to zeby kupic miecz, ktorym bede mogl zabic 100 wezy, po to zeby kupic duzy miecz, ktorym zabije 200 pajakow, grałem już bardzo dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, dzwonię do Borka, odbiera, mówi "słucham", a ja "łiłiłiłiłiłiłiłiłiłiłiłiiłiłiłiłiłiłiłiłiłiłiłiłi!!!! słyszałem głos Borka! łi!" i mdleje. Iście zawaliście. xD

 

Imo to nie jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah... Że też dziś o 16.15 wrociłem dopiero do domu, a za nim Almora sie sciagla to bylo 16.38... I se nie pogralem, bo "Cannot connect to server" bo nie wiadomo co, bugi naprawiają albo inne jakieś jaja...

 

Nie to, że mam zue nadzieje, bo sądzę po waszych wypowiedziach, iż gra na prawdę się udała i sam się już nie mogę doczekać na "Succesful connect to server", ale za prawdę, za prawdę powiadam Wam: kiedy w końcu przyjdzie co do czego, a zuo ogarnie Almorę, czy z powodu padnięcia serva, czy też z czustej ludzkiej głupoty, to będzie Płacz i zgrzytanie zębów, bo ten projekt nie wypalił !! (muahahaha, ten projekt nie ma szans na sukces !! zniszczę go !!) xD

 

Ale to tak tylko gwoli podsumowania i krótkiego poprorokowania, narqx, idę do kościoła.

xP

 

@down: Hehe, no tak, ja tak tylko chciałem przestrzec tych, którzy mają jakieś dziwne zamiary co do gry, jeśli wiesz o co mi chodzi xD Zresztą no tak, to dopiero pierwszy dzień, a serwer już coś świruje i disconnecty są, a i tak na razie jest wyłączony... Dajmy wreszcie odetchnąć dla Borka ! (jush sie ni mogue doczkac gty otpale swujego pirshego hara na Almeże !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zwariuje... Atak niesamowity, mi się grało super - tylko te bugi, dlatego wyłączyłem serwer do momentu aż to poprawię. Wydaje mi się, że nie będzie to taki proste, bo nie mam pojęcia o co chodzi. właśnie minęło 29 godzin jak nie śpie, zrozumcie mnie jak po prostu teraz walne się spać... Z tego co widziałem to od strony technicznej jest masa rzeczy do zrobienia, a najprawdopodobniej będę musiał zmienić większą część kodu sieciowego. Jak na serwerze było 30 osób to wyssało całe moje łącze, to wszystko zależy od ilości potworów w jednym miejscu razem z graczami, bo na samego gracza przypada 0,3KB/s to jest pikuś. Przyszłość Almory w tym momencie pada na pysk. Quaz... czy jakoś tak. Słuchaj jak giera nie spełnia twoich oczekiwań, to nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka wchodzisz na serwer. Gra zawiera sporo błędów, które były nie do wychwycenia podczas testu Almory na LANIE, ponieważ LAN to idealne warunki sieciowe, gdzie dane są przesyłane bardzo płynnie, jednak jak widać sytuacja się zupełnie zmieniła gdy gra została odpalona przez NETa. Kolejna sprawa, to nie czepiajcie się cen w sklepach, mocy potworów itp. nie miałem okazji testować tego przez NETa, bo rzeczywiście balans jest do dupy. Mimo wszystko ciarki mi przechodziły jak na serwer wbijali się wszyscy niczym na wyprzedaż telewizorów w media markt, później wchodzę na polę bitwy a tam pełno ludzi walczących, aż żal że błędy wszystko psują, to raz, a dwa martwi mnie fakt, że jakieś dziwne liczby expa i kasy wam wyskakują, co prawda jest to zabezpieczone na serwerze i jeżeli wpiszecie programem do ingerowania w pamięć np. 50000 złota, to i tak nic nie będzie można kupić. Co do wymagań gry, są spore, wiem i to też jest ta słaba strona, ale to jeszcze można zredukować, cały świat powstawał z myślą o BETA testach. W sumie teraz to sam nie wiem czy warto walczyć dalej o Almorę, czy po prostu potraktować to jako trening. Dzięki serdeczne wszystkim za testy, naprawdę bardzo miło mieć tylu może nie fanów, ale zainteresowanych osób grą którą się samemu wykonało. Mam nadzieje, że nie jesteście rozczarowani :)

Pozdrowionka i dzieńbranoc, bo nie dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw grę online. do czasu, kiedy się wyśpisz, wyhaczymy wszystkie bugi a i się nagramy. :)

 

a, jeśli chcesz mieć dobry serwer (a może 2 serwery?) zgłoś się, dysponuję dobrym łączem :D

 

a. odwaliłeś kawał roboty. niewarto tego rzucać w pizdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz to sam nie wiem czy warto walczyć dalej o Almorę, czy po prostu potraktować to jako trening.
Nawet tak nie żartuj, ta gra jest świetna! :D Tak samo mówią moi wszyscy koledzy, po prostu trzeba poprawić bugi i będzie miodzik. :)

 

Może zrób tak, jak pisze Litelfisz, tzn. wrzuć serwer online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...