Skocz do zawartości

Twoje "stanowisko" pracy


Morgo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Tak naprawdę to zmieniło się wszystko tylko oświetlenie za słabe, a do tego zdjęcie było robione komórką.

 

no nie wiem... syf i pudelka, notes oraz kalkulatoropodobna rzecz. No nic się nie zmieniło! xD a ja nie mam co pokazać, u mnie nic nowego, może poza odtwarzaczem mp3 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się tylko tyle zmieniło, że leży sobie na biurku mikrofon Labteca :) Mógłbym dać nowe zdjęcie-starego już nie ma, ale po co?

 

@Morgo-to twoje zdjęcie to takie "światełko w tunelu" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam na biurku :

-kompa-z vobisa z xp-kiem 1gb ramu 250 gb na twardzielu kara grafiki 256mb itd

-monitor-sony jakis tam do kompletu

-myszke-vobis laser optical mouse

-klawe-vobis slimline4

-Router-z tp link'a do laczenia z drogim kompem

 

NO I GAME MAKERA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam na biurku :

-kompa-z vobisa z xp-kiem 1gb ramu 250 gb na twardzielu kara grafiki 256mb itd

-monitor-sony jakis tam do kompletu

-myszke-vobis laser optical mouse

-klawe-vobis slimline4

-Router-z tp link'a do laczenia z drogim kompem

 

NO I GAME MAKERA

Ale to temat w którym dajemy zdjęcia swoich PC-tów, a nie "opis" swojego sprzętu.

Btw. poza szczątkowym opisem najważniejszych elementów komputera i szczegółowym myszki, nic ciekawego tam nie ma. ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgo Szacun! Myślałem że ja mam największy burdel ze wszystkich, ostatnio znalazłem na biurku takie perełki jak notes z numerami (z podstawówki!), różaniec :D, tran w kapsulkach, pelna buteleczka, przeterminowana o rok, rozpieprzony identyfikator z gimnazjum i coś co nie wiem czym jest ale pewna piękna kobieta stwierdziła że wygląda jak test ciążowy ;D Ale mimo wszystko - Morgo rządzisz :thumbsup:

pozdrowienia dla wszystkich którzy tak jak ja cenią wygodę ponad ogładę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

heh, ja co prawda nie zalewam, ale wierz mi, że makaron znajdziesz :P A bałagan ma każdy, u mnie też znajdziesz dziwne rzeczy (bilet tramwajowy z warszawy sprzed 20 lat, starszy ode mnie) - taka chyba natura twórców, że się niczego nie pozbywają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja trzymam na biurku dwie ścierki, dwa opakowania po foliowych osłonkach na obuwie ze szpitala i footbaga (czy tam Zośkę, zależy jakie nazewnictwo się używa) ;f .

 

BTW. Gnysek z czym ty do ludzi. Trzymasz bardzo ładnie zrobione portfolio, a już tak zasyfionego masz HTMLa, że hej ;f .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje stanowisko pracy:

e86454da75.jpg

Uwielbiam mieć wszystkie pierdoły w jednym miejscu xd

Nie boli cie glowa? :D

dobra nie mądrz się tak, ostatnio wszystkim doctype wypominasz. Słyszałem, np. na hmt.pl mam, na tych mniejszych z lenistwa nie dałem :P

Marmot po prostu zna tylko teorię, ale praktyczne zastosowanie to dlaniego koszmar (Jakbyś sie pluł to strone robił ci Tymon nie ty :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot po prostu zna tylko teorię, ale praktyczne zastosowanie to dlaniego koszmar (Jakbyś sie pluł to strone robił ci Tymon nie ty emot11.gif)

Tymon samo PHP robi, bo o obsłudze mySQL mam zerowe pojęcie, a layouta w XHTML 1.1 sam zrobiłem. Jakbyś się pluł, to Tymon i Pietrus ci mogą potwierdzić :] . Po prostu, wkurzasz się jak ci mówię, że jak chcesz stosować XHTML 1.1, to nie można wysyłać dokumentu jako text/html, bo przeglądarka wtedy odczyta stronę jako zwykły HTML, co ci może potwierdzić każdy webmaster który choć raz zajrzał na W3C i zna HTML nie tylko z amatorskich, słabych kursów, których jest pełno w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...