Skocz do zawartości

Zablokowane Co dalej z GMCLAN...


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Może to dlatego, że tak naprawdę od Woocka się wszystko zaczęło. To on ściągnął GM'a i pokazał go BeWuo, który później założył pierwszą polską stronę o GM (ja dołączyłem do redakcji Game Maker Site dość późno, prawie że pod koniec)? Ja nie jestem ojcem polskiej GM sceny jak to Lion napisał.

 

Dobra zamykam temat. Wszystko zależy teraz od was, ponieważ nową uruchomiłem ankietę na stronie głównej.

 

Edit by BWO: Weź Ranma bo popadniemy w samozachwyt =] Fakt że Woock można powiedzieć był prototypem GMa a ja założyłem 1szą stronę, ale w sumie Ty więcej zrobiłeś dla GMa =] Dziękuje za uwage ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc otwieram ten topic, aby wyrazić swą skromną opinię na temat który wszyscy znają. Pewnie sądzicie że nad używam swoich praw moderatorskich.

- Tak to prawda :P

 

Co do tematu : Szkoda że Ranma odchodzi. Zawsze mogłem mu ufać, zawsze mógłem do ciebie zagadać i wszystko było jasne jak słońce :) . Mam nadzieje że będziesz się tam pilnie uczyć abyś coś w życiu osiągnął, i abyśmy mogli później powiedzieć - Tak tak... Ranma załorzył tę stronę! Tak ten Ranma! Tak dobrze słyszysz! :) . Teraz przejdę to adminów - Dla mnie Marmot i Lion odpadają. Nie obrażcie się , jednak jesteście jescze za młodzi ( Tak jak i ja ) i nie umielibyście zająć się stroną. Do tego trzeba być już w jakimś stopniu dojrzałym i poprostu mieć to coś! Wam i mnie tego czegoś brakuję... Idealnym kandydatem był by Choosen ponieważ w każdym swoim poście ( A niebyło ich dużo ) pokazał klasę. Niestety on niema zbyt dużo czasu na prowadzenie strony z powodu studiów. Zaraz po nim postawił bym Woocka i BeWuO ( Który już nim został z czego się cieszę ) . Woocka dla tego że zawsze mogę mu ufać. Poza tym posiada bardzo dobre poczucie taktu i humoru ( Oh No! A N00B! :D ) . Poza tym to właśnie on był pierwszym elitarnym gmowcem. Wraz z Choosenem, i Ranmą, był dla mnie przykładem że jeżeli chce się do czegoś dojśc w tworzeniu gier, trzeba się przykładać. Nawet gdy byłem małym newbie który zarejestrował się na tym forum, stanowiliście dla mnie przykład. O BeWuO też mógł bym rozwodzić się na kilka 50 linijkowych postów. Po pierwsze jego strona za czasów Nicka77 . Jego pierwsza strona o gm'ie nadal jest u mnie na płycie cd, i zawsze na nije pozostanie. Co prawda jest to tylko screen ale w bardzo dobrej jakości, i przywołuję wsponienia. Podziwiałem go też za jego zdecydowanie. Uważał coś za słuszne to to robił. Kiedy spamowaliśmy forum to je sprzątał. A jak nie spamowaliśmy go, to robił to samo sprzatając stare zaspamowane tematy. Podziwiam go za jego wytrwałośc...

 

Jednak najbardziej ze wszystkich szanuję Borka o któym nikt tu nie wspomniał. To on stworzył grę, która dzielnie reprezentuje nasz kraj, na całym świecie. Zna ją kilka set tysięcy graczy. Zajmuje ona nadal 1 miejsca w rankingach najlepszych amatorskich gier. Dla mnie on pokonuje wszystkich. Jego wiedza na temat Game Makera jest naprawde rozległa, i wpokojnie mógł by7m zastąpić Ranme na tronie podczas jego wiecznej wędrówki po wiedze. I naprawde czytając wasze posty nikt już nie pamięta o Aaoc. Aż się łezka w oku kręci...

 

Te słowa były kierowane do Ranma mana jednak w dużej części nastąpił odchył do reszty. Na tym kończę mój post a temat zostawiam otwarty. Sądze że odejście głównego administratora, i założyciela powinno być zawsze możliwe do skomentowania, i nowi userzy za kilka miesięcy lub lat ( Miejmy nadzieje ) zawsze będą mówić że to Ranma był królem tej strony przez ponad rok.

 

Przepraszam za niektóre błędy, i jeżeli mógł bym prosić Patrysława o ich poprawę. Niestety chwilowo nie posiadam zainstalowanego Word'a i mogę ew. zostawiać po sobie ślady...

 

Pozdrowienia dla wszystkich, w szczęgólności dla Ranmy. 3m sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sadam: Dzięki za miłe słowa, ale trochę przesadziłeś. :) Ja przecież nigdzie nie napisałem, że odchodzę na zawsze i w ogóle. Po prostu dołączam do ekipy, która tu przebywa, jednak w GM już nie dłubie (lub bardzo rzadko). Czy Choosen odszedł? Nie, dalej przebywa, a pewnie mało kto z was wie, że on od jakiegoś czasu nie ma już GM'a, skasował oryginalny klucz... Czy BeWuo po zakończeniu działalności GMS odszedł? A Woock? Nie, oni pozostali i nadal są. :) Tak samo będzie ze mną, na pocieszenie zrobiłem się ostatecznie adminem technicznym, który będzie reagował tylko i wyłącznie w sytuacjach krytycznych jak na przykład bardzo ciężki pad strony. Tak więc nie żegnajcie mnie, bo na to nie pora. Zresztą tak źle nie będzie, bo zostawiłem nowemu adminowi kawałek porządnego skryptu (tak sądzę), więc prawdopodobnie nic się nie zawali. :)

 

Co do Borka, to każdy czujny zauważył, że ponoć przystosowuje Aliensy do nowej wersji GM'a (jego samego zresztą czasami widać na GMCLAN). Ba, jest ktoś jeszcze kto być może będzie wykorzystywał GM'a do celów komercyjnych (grałem już nawet w betę gierki), to wszystko co mogę powiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Szkoda, ze nie zarchiwizowano pierwsza wersje GMCLAN (11.2002 - 02.2003). Na jednej ze stron GMS zachowalo sie nawet logo graficzne by Toudi (najlepsze jakie bylo). Jak juz marmot zarzucil linkami ze sceny klikowej, to dodam jeszcze, by sprawdzic strefa.ebot.pl i fabryka.xcom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...