Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam win xp, wcześniej używałen netPeekera, miał on wszystko, dało się nawet podglądać pakiety, ich zawartość z jakiego portu i adresu ip lecą. Ale był strasznie niestabilny i nie jest darmowy. Jak go używałem to czasem nie chciał się włączyć albo zawieszał mi system, dlatego poszukuję jakiegoś zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pamiętacie grę z Amigi 500? Poza tym, że to była strzelanka wiem, że była możliwość przechdozenia przez drzwi i chyba też się po drabinkach albo schodach dało chodzić. :P Wiem, że opis niedokładny, ale tylko tyle pamiętam. Pomocy! :(:

 

EDIT:

Przypominam sobie też barwy. Raczej dość ciemna sceneria - chyba granatowo-szarawo-jakaś tam. :P

 

EDIT2:

Chyba obczaję Flashbacka, bo ciągle mam skojarzenia.

 

EDIT3:

To raczej nie jest to. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W temacie "Nad czym aktualnie pracujesz" umieściłam takie intro, które jest we flashu.

 

Chciałabym mieć je nie w swf, tylko w... najlepiej w gifie, albo sekwencji jpg.

Ścieżka ma 114 klatek:/ Wiem, że we flashu można eksportować do gifa, jednak jakość pozostawia b. wiele do życzenia.

 

Stąd, moje pytanie, czy ktoś zna sposób jak wyciągnąć te 114 klatek z flasha, lub jaki program przekonwertuje mi swf na gif, albo na avi, które sobie potnę, albo jeszcze inaczej? Szukałam w google, naściągałam sobie tylko śmieciowych programów, które albo nie działają, albo robią jeszcze gorszy gif niż flash, albo chcą ode mie pienionżki.

 

Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie "Nad czym aktualnie pracujesz" umieściłam takie intro, które jest we flashu.

 

Chciałabym mieć je nie w swf, tylko w... najlepiej w gifie, albo sekwencji jpg.

Ścieżka ma 114 klatek:/ Wiem, że we flashu można eksportować do gifa, jednak jakość pozostawia b. wiele do życzenia.

 

Stąd, moje pytanie, czy ktoś zna sposób jak wyciągnąć te 114 klatek z flasha, lub jaki program przekonwertuje mi swf na gif, albo na avi, które sobie potnę, albo jeszcze inaczej? Szukałam w google, naściągałam sobie tylko śmieciowych programów, które albo nie działają, albo robią jeszcze gorszy gif niż flash, albo chcą ode mie pienionżki.

 

Pomóżcie...

rób screeny co klatkę i wklejaj do painta, zapisuj a potem wrzuc do game makera zrob gifa i zapisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak FFmpeg, są też binarki na Windowsa, o tu tu.

 

Później wyciągnij sobie bin/ffmpeg.exe do jakiegoś oddzielnego katalogu i tam z linii komend daj tak:

ffmpeg -i input.avi frame-%d.jpg

Za input.avi wstaw nazwę pliku do przetworzenia. W razie czego CTRL+C przerywa pracę programu.

 

EDIT

Ewentualnie użyj Shil Help Pack! Umieść plik AVI w katalogu i uruchom start.bat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak FFmpeg, są też binarki na Windowsa, o tu tu.

 

Później wyciągnij sobie bin/ffmpeg.exe do jakiegoś oddzielnego katalogu i tam z linii komend daj tak:

ffmpeg -i input.avi frame-%d.jpg

Za input.avi wstaw nazwę pliku do przetworzenia. W razie czego CTRL+C przerywa pracę programu.

 

EDIT

Ewentualnie użyj Shil Help Pack! Umieść plik AVI w katalogu i uruchom start.bat.

 

AAAA!!!

Mam własny Help Pack!!!! ^^

Dziękować, dziękować, ten program do mię przemówił.

 

Hehe, ściągnęłam FFmpeg dla 32-bit, bo tamten nie ruszał, ale ponieważ ściągałam w ciemno, bo te nazwy niewiele i mówiły, to nie wiem, czy gdybym nie ściągnęła innej wersji, to czy jakość była inna. Bo nieco kwadracikuje w mniejszych wielkościach, chyba przeskaluję swf do 1800 pixeli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...