Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnie 12 minut głosowania! Marmot, Hanjuso i Tymon są proszeni o pozostanie na forum do czasu zakończenia głosowania, w celu podania nowego tematu (oczywiście tylko jeden z Was to zrobi =p).

Informuję też, że tabela z listą uczestników znajduje się teraz pod adresem www.liga24.go.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zwycięzcą pierwszej tury Ligi 24 zostaje... Tymon! Gratulujemy i prosimy o kolejny temat :)

 

A oto wyniki:

 

Marmot: 3

Hanjuso: 8

Tymon: 9

 

 

Ważne info: od kolejnej tury można pracować w dwuosobowych grupach. Fakt tworzenia z partnerem trzeba zakomunikować. Inaczej gra nie będzie dopuszczona do głosowania :]

 

Byłbym zapomniał o punktach!

 

Marmot - 1pkt.

Hanjuso - 2pkt.

Tymon - 3pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, Hanjuso - dzięki za wyrównaną walkę :)

 

Temat, hmm. Daj mi 24h!

 

Ok, ok. Więc... gra logiczna. Powodzenia :)

 

BTW. Gdzie ten hug od Ranmy? x]

 

A byłeś grzeczny? :3

 

Tak więc macie 24h na stworzenie gry logicznej! Dla niekapujących: tworzymy do jutra do 18:30 (ładnie się wstrzeliłeś, Tymciu :)). Mam nadzieję, że tym razem prac będzie więcej =p

Maximal

 

Byłem :3

 

No to się pomyśli ;p

 

BTW. To był mój pierwszy konkurs GMowy xD

 

Bujasz :P

 

No co ty. I Max, Meim to nie ja :3

 

Mroow? :3

 

Zapisz mnie na 3 turę :3

 

Pozwolę sobie zacytować fragment mojego posta:

Każdy, kto się zgłosi, automatycznie może* uczestniczyć w każdej turze.
;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie teamów. Jeśli osoba która wygrała poprzednią rundę jest w drużynie z osobą która startuje to?
To praca nie będzie dopuszczona. Dawca tematu nie może robić gry ani indywidualnie, ani grupowo :)

Podkreślam, że proszenie kogoś o drobną pomoc, np. wyjaśnienie użycia jakiejś komendy nie jest zabronione. A już całkowita współpraca owszem ;) (to odnoście pojedynczych uczestników - jasne jest, że drużyny mogą, a nawet muszą, pracować razem)

 

Omg, ale zamotałem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to zły pomysł Parysławie ;p już nie mogę doczekać się kolejnej tury w której będę mógł wykazać swoje możliwości (i hate logical games) ;p

 

EDIT:

Przepraszam Patrysławie <_< tak samo było z jednym gościem. Źle przeczytałem jego nick i wyszło Alkoholik a nick miał Alkohohlik ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...