Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

KIEDYŚ SIĘ NAUCZYCIE STULEJARZE, ŻE DO KOBIET TRZEBA BYĆ DŻENTELMENEM NAWET JAK WAM SIĘ NIE PODOBAJĄ.

(Also, śmiechłem gromko czołg xDDD)

Also2 wrzucam swoją fotę ze słowiańskim przykucem. Pozdrawiam sportowych wariatów.

wariacik_pozdro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
IZyySZ8.jpg

 

szanuje te rozdzialke

 

boze jak sie mozna tak stoczyc xD

 

Pewnie piszesz to w piwnicy swojej mamy. ;)

Szczerze z reguły nie odpowiadam na obvious trolle. Ale powiem, że czuję złowieszczą satysfakcję myśląc o tym, że mnie stać na dom 242m2 z dwoma ogrodami...

A osoby, które na internetach mieczem wojują w danej chwili studiują albo grzeją za 3-5k miesięcznie jako programista na umowie o niewolnika. :)

 

Ten pryszczaty 22-letni grubas osiągnał więcej, niż taka "normalna" (dużo normalnego w byciu czystym skurwysynem, no nie chłopaki?) osoba osiągnie przed 35-ką.

 

Wojownikiem w ynternecie łatwo być, bo możesz kogoś jechać do woli i nie ma jak Ci bomby w ryło przyfaflunić. :)

 

E: Może kiedyś spotkamy się na browarze (może na Pyrkonie)... Albo pogadamy jak ludzie, nachlejemy się i będziemy dobrze się bawić... Albo będzie po prostu kwasior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

trzeba było wpaść na stoisko i przyfaflunić te bombe xD

teraz już bezpiecznie w piwnicy u mamy siedze :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pewnie piszesz to w piwnicy swojej mamy. smile2.gif

Szczerze z reguły nie odpowiadam na obvious trolle. Ale powiem, że czuję złowieszczą satysfakcję myśląc o tym, że mnie stać na dom 242m2 z dwoma ogrodami...

A osoby, które na internetach mieczem wojują w danej chwili studiują albo grzeją za 3-5k miesięcznie jako programista na umowie o niewolnika. smile.gif

 

Ten pryszczaty 22-letni grubas osiągnał więcej, niż taka "normalna" (dużo normalnego w byciu czystym skurwysynem, no nie chłopaki?) osoba osiągnie przed 35-ką.

 

Wojownikiem w ynternecie łatwo być, bo możesz kogoś jechać do woli i nie ma jak Ci bomby w ryło przyfaflunić. smile.gif

 

E: Może kiedyś spotkamy się na browarze (może na Pyrkonie)... Albo pogadamy jak ludzie, nachlejemy się i będziemy dobrze się bawić... Albo będzie po prostu kwasior.

 

 

IZyySZ8.jpg

 

kolego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako niezależny obserwator GMClanowy powiem tylko jedno - popieram Cię bagnz0rze B) Szczególnie tutaj:

>taka "normalna" (dużo normalnego w byciu czystym skurwysynem, no nie chłopaki?)

Całe to gówno co potrafi tylko zjechać człowieka za wygląd to zakompleksione szambo co to "hoho, chleję, ćpan, rucham kurwy więc jestem pro" i inne takie "sukcesy" :thumbsup: Bagno może nie jest przystojniacha pierwsza klasa, ale co z tego? Dupę (z tego co pamiętam) ma, swój świat i swoje kredki w którym dąży ambitnie do zrealizowania swoich planów też, a wy co? Przeszkadza wam to? Zazdrościcie? Porażka to współczesne społeczeństwo, żal mi was wszystkich. :rolleyes:

 

Trzymaj się bagno :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pewnie piszesz to w piwnicy swojej mamy.

Szczerze z reguły nie odpowiadam na obvious trolle. Ale powiem, że czuję złowieszczą satysfakcję myśląc o tym, że mnie stać na dom 242m2 z dwoma ogrodami...

A osoby, które na internetach mieczem wojują w danej chwili studiują albo grzeją za 3-5k miesięcznie jako programista na umowie o niewolnika.

 

Ten pryszczaty 22-letni grubas osiągnał więcej, niż taka "normalna" (dużo normalnego w byciu czystym skurwysynem, no nie chłopaki?) osoba osiągnie przed 35-ką.

 

Wojownikiem w ynternecie łatwo być, bo możesz kogoś jechać do woli i nie ma jak Ci bomby w ryło przyfaflunić.

Nie pieniądz świadczy o człowieku. Takim pieprzeniem wystawiasz sobie złą notę.

 

Jako niezależny obserwator GMClanowy powiem tylko jedno - popieram Cię bagnz0rze cool.gif Szczególnie tutaj:

>taka "normalna" (dużo normalnego w byciu czystym skurwysynem, no nie chłopaki?)

Całe to gówno co potrafi tylko zjechać człowieka za wygląd to zakompleksione szambo co to "hoho, chleję, ćpan, rucham kurwy więc jestem pro" i inne takie "sukcesy" thumbsup.gif Bagno może nie jest przystojniacha pierwsza klasa, ale co z tego? Dupę (z tego co pamiętam) ma, swój świat i swoje kredki w którym dąży ambitnie do zrealizowania swoich planów też, a wy co? Przeszkadza wam to? Zazdrościcie? Porażka to współczesne społeczeństwo, żal mi was wszystkich.

No to niech ma i się cieszy, ale fakt faktem wygląda ohydnie i nie dba o siebie, jak widać na załączonym obrazku. I to jest fakt niezaprzeczalny. Faktem jest też, że nikt mu nie zagląda do kieszeni przecież i zasłanianie się pieniędzmi oraz wygrażanie pięściami świadczy o jakimś zakompleksieniu co do własnej osoby.

 

Bagno nie każdemu się musi podobać z wyglądu to raz, a dwa że nikt go nie zbeształ tak naprawdę, on sam sprowokował jałową dyskusję. A co to jakieś embargo na stwierdzenie prawdy że ktoś jest brzydki? Sam do pięknych nie należę i kiedyś robiono ze mną memy na gmclanie B) , ale już kurde dajcie se siana z przesadną tolerancyjnością i ciapcianiem się wzorem lewackiej europy.

 

A Ty Bagniku, jak masz tyle szmalu, to pierwsze co powinieneś zrobić, to wynająć osobistego trenera, bo widok nieciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już kurde dajcie se siana z przesadną tolerancyjnością i ciapcianiem się wzorem lewackiej europy.

>ktoś jest brzydki

>musiej napomknąć o tfu lewackiej europie

 

niech ta moda na politykę się już skończy pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Siedź na gmklanie

>Udawaj grintegzty

xDD

(ale tak, zrzucanie wszystkiego na lewactwo to rak)

 

Bądź sobie tak alternatywny jak tylko chcesz, ale nie dziw sie potem jak inni od Ciebie uciekają.

 

Chcesz mieć dziwne włosy, prosze bardzo, ale to WIDAĆ, że nie pasują do twarzy. Już nie mówiąc, że ta twarz w życiu nie widziała kremów do pięlęgnacji twarzy. Aż tak ciężko nie jest się pozbyć syfów mając, ile? 22 lata? Ciężkouleczalne problemy z cerą to problem nastolatków, przez wahania hormonalne, ale dla dorosłego mężczyzny won do apteki po krem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy
Pewnie piszesz to w piwnicy swojej mamy. ;)

Szczerze z reguły nie odpowiadam na obvious trolle. Ale powiem, że czuję złowieszczą satysfakcję myśląc o tym, że mnie stać na dom 242m2 z dwoma ogrodami...

 

Co z tego, że ma się duży dom, jak trzeba płacić 200zł/h żeby dotknąć sobie cycka. Ja tam wolę 3x mniejszy dom i jeden ogród (chociaż mogę liczyć jako dwa jak sobie przedepczę ścieżkę na szybko :P) ale przynajmniej mam żonę bo dbam o wygląd :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że ma się duży dom, jak trzeba płacić 200zł/h żeby dotknąć sobie cycka. Ja tam wolę 3x mniejszy dom i jeden ogród (chociaż mogę liczyć jako dwa jak sobie przedepczę ścieżkę na szybko :P) ale przynajmniej mam żonę bo dbam o wygląd :)

Ponad miesiąc od wstawienia zdjęcia bagna i nadal drążysz temat. Jednak widać kto ma kompleksy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...