Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

a co, jak się dużo pije się jest fajnym?

picie to fajna rzecz, ale jak już dochodzisz do momentu w którym pijesz w opór weekend w weekend często zapominając sporo z tych 3 dni to zaczyna się problem... nie mówiąc już o 2 piwkach w tygodniu codziennie, bo przecież to nic złego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, jak się dużo pije się jest fajnym?

picie to fajna rzecz, ale jak już dochodzisz do momentu w którym pijesz w opór weekend w weekend często zapominając sporo z tych 3 dni to zaczyna się problem... nie mówiąc już o 2 piwkach w tygodniu codziennie, bo przecież to nic złego xD

Osobiście, jako zwolennik, a może nawet i miłośnik MJ, stwierdzam, że gram dzień w dzień to o wiele większa męka i zaraz po komputerze jeden z najgorszych nałogów, w jakie kiedykolwiek zdarzyło mi się wpaść (wynikał on z darmowego dostępu i przeświadczenia, jakoby taka dawka była całkowicie nieszkodliwa). Żaden ze mnie antynarkoman, po prostu przypominam każdemu, że i wodę bardzo łatwo przedawkować. W żadnym wypadku systemu, dilera czy znajomych o nic nie obwiniam :> . Joint (porządny, nie chodzi mi o skręta z tytoniem czy 0.75 grama na 3 osoby) jest dawką niesamowitej inspiracji, chęci do życia i katalizatorem świetnych przeżyć. Podobnie kilka piwek raz na jakiś czas. Byleby z umiarem panowie ;) . P.S. picie tanich winiaczy, a już w ogóle mieszanie z czymkolwiek, jest tak debilne, że aż brak mi słów (nie mówię o kieliszku żubrówki popitej łyczkiem piwka, tylko o standardach dzisiejszych "libacji gimnazjalnych"). Ofc. nie kieruję tego do Ciebie Nikas, piszę ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sernat co jest zakazane niech takie będzie. Nie zakazali by marychy bez powodu :P .

Wytłumacz mi jaki jest sens zakazania czegoś, co w żaden sposób nie jest w stanie skrzywdzić przypadkowej osoby? Kokaina, sól kuchenna, mąka, cukier. Jaka jest tego szkodliwość społeczna? Gdyby nawet istniała, to co, mamy oskarżyć o zbrodnię substancję :) ? Nie słyszałem, by one kiedykolwiek kogoś skrzywdziły. Nie widzę więc powodu, by cokolwiek było "zalegalizowane" lub, co gorsza, "zdelegalizowane" :) .

 

Czym innym jest świadoma konsumpcja przez daną osobę i czyny przez nią popełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...