Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Puni Puni poemy nie jest fajne. Nie rozumiem tego w ogóle. To jest tak jak być pod pachą i w dupie proroka naraz. Iracjonalne

Po za tym ekhm!

Nie ma coś 'ty jesteś halpem, a ja nie' , Bycie halpem to współczynnik ######stośći. Jeżeli jesteś jak kombajn, nie możesz być ######sty i nie możesz być halpem. Halp jest po prostu ######sty sam w sobie i nie musi się chwalić super ######stością[co jak widzę grelki i inne robią - "jestem na halpie to muszę być super"].

btw. rannma obaj wiemy że serwis trzymasz nie dla frajdy a dla pieniędzy. Cieszysz się z każdego grosika z klikniętej reklamy. Mam ci to za złe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. rannma obaj wiemy że serwis trzymasz nie dla frajdy a dla pieniędzy. Cieszysz się z każdego grosika z klikniętej reklamy. Mam ci to za złe :(

 

Po 1. Nawet jakby, to co? Ludzie Ci zawsze pomogą, podpowiedzą czy coś :P

Po 2. Z tych reklam to tyle kasy leci, że normalnie milionerem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób z siebie debila teraz i nie udawaj, że nie wiesz, o co chodzi.

Nie zrozumiałem o co Ci chodziło, że nagle w środku posta to wplątałeś, zupełnie ni z dupy ni z pietruchy. Inna sprawa, że wciąż nie wiem co to tam robi, jedno zdanie bez kompletnie żadnego kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firemark, ja nie zrobilem ŻADNEJ dobrej gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puni Puni poemy nie jest fajne. Nie rozumiem tego w ogóle. To jest tak jak być pod pachą i w dupie proroka naraz. Iracjonalne

Po za tym ekhm!

Nie ma coś 'ty jesteś halpem, a ja nie' , Bycie halpem to współczynnik ######stośći. Jeżeli jesteś jak kombajn, nie możesz być ######sty i nie możesz być halpem. Halp jest po prostu ######sty sam w sobie i nie musi się chwalić super ######stością[co jak widzę grelki i inne robią - "jestem na halpie to muszę być super"].

btw. rannma obaj wiemy że serwis trzymasz nie dla frajdy a dla pieniędzy. Cieszysz się z każdego grosika z klikniętej reklamy. Mam ci to za złe :(

hehehehheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[co jak widzę grelki i inne robią - "jestem na halpie to muszę być super"].

 

Nie jestem tam po to. Tylko wchodzę tam, bo mi nawet telewizja nie dostarcza takich komedii jakie tam są :thumbsup: (I żeby powkurzać, chyba pamiętacie jak wpuściłem spambota na #halp? :ranmus: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tam po to. Tylko wchodzę tam, bo mi nawet telewizja nie dostarcza takich komedii jakie tam są :thumbsup: (I żeby powkurzać, chyba pamiętacie jak wpuściłem spambota na #halp? :ranmus: )

Ale pewnie wolisz nie pamiętać o tym:

http://webcache.googleusercontent.com/sear...=clnk&gl=pl (trza trochę w dół przewinąć)

:sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

YXE dostał admina po znajomosci (no i dlatego, że jest sensownym ludziem), a jak się nie podoba to wą, wy zazdrosnicy! :borek:

Najsmieszniejsze jest to, ze najbardziej placza ci userzy, ktorzy i tak by nigdy nie dostali takiego stanowiska ze wzgledu na ogolna debilnosc i zachowywanie sie jak przyslowiowa baba. To po pierwsze, a po drugie koszt gmclanu jest wyzszy niz zarobki z adsense, ktory on generuje, wiec wą x2. Rezygnacja z zakupu i utrzymywania licencji na IPB 3, to właśnie jeden ze sposobów na zniżenie kosztów tego serwisu, bo ile mogę dopłacać z własnej kieszeni. A to, że kiedyś za swoje kupowałem nagrody na konkursy gmclanowe to już nikt nie pamięta... chlip chlip...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No ale jak admina się dostaje za to że robi się dobrą grę w game makerze to ech.

No, aż tak dobrej gry to nie zrobiłem

 

:borek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grela, a pamiętasz jak szpanowałeś swoją dziewczyną?

nawet zachowałem fotkę w swoim upku :)

 

 

 

uroczo, mieliście nawet własne forum na którym urzędowaliście tylko wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ludzie na targach bardzo dobrze ocenili i to się liczy, kochany Anty. Ta świadomość, te emocje... choćbyście nie wiem jak trollili, to fakty pozostaną faktami. :borek:

Kto trollił!? Imiona i nazwiska lub nicki i emaile, możesz na pw przesłać.

mordap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...